نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۲

حضور سه بازیگر دیگر در فیلم Mortal Engines تایید شد

کمپانی یونیورسال حضور سه بازیگر جدید به نام‌های استفن لانگ، جیهائه و لیلا جرج، را در فیلم موتورهای فانی (Mortal Engines) تایید کرد.

کمپانی یونیورسال حضور سه بازیگر جدید را در فیلم Mortal Engines تایید کرد. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، استفن لانگ، جیهائه و لیلا جرج، سه بازیگری هستند که به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند. اطلاعاتی از نقش لانگ در فیلم Mortal Engines منتشر نشده، اما جیهائه قرار است نقش آنا فانگ  را در این فیلم بازی کند که عضو گروهی است که با حکومت شهرها مبارزه می‌کند. همچنین جرج ایفاگر نقش کاترین ولنتین خواهد بود. او دختر یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های جامعه لندن است که تلاش می‌کند یک سلاح کشتار جمعی بدست بیاورد. پیش از این، حضور هرا هیلمار، رابرت شیهان و رونان رافتری در فیلم Mortal Engines تایید شده بود. طبق خلاصه داستانی که از این فیلم منتشر شده است:

فیلم Mortal Engines در آینده بسیار دور اتفاق می‌افتد که در این دنیای پسا آخرالزمانی شهرهای زمین که با موتورها و چرخ‌های عظیم قابلیت تحرک پیدا کرده‌اند، یکدیگر را برای تصاحب منابع حیاتی باقیمانده زمین می‌بلعند و منابع این سیاره در آستانه به پایان رسیدن است. شهردار لندن برنامه بزرگ‌تری دارد و تصمیم دارد بر روی یک شهر کوچک فرمانروایی کند و چند جوان سعی می‌کنند که او را متوقف کنند.

Avatar

فیلمبرداری و تولید فیلم Mortal Engines از بهار ۲۰۱۷ در کشور نیوزیلند آغاز خواهد شد. دو کمپانی MRC و یونیورسال به عنوان همکار در پروژه ساخت فیلم Mortal Engines حضور دارند و یونیورسال ناشر این فیلم خواهد بود. پیش از این، پیتر جکسون، کارگردان دو سه گانه ارباب حلقه‌ ها (The Lord of the Rings) و هابیت (The Hobbit)، و فرن والش ساخت فیلمی براساس رمان علمی تخیلی Mortal Engines اثر فیلیپ ریو را تایید کرده بودند. جکسون و والش در سال ۲۰۰۹ حق ساخت این فیلم را بدست آورده بودند و طی سال‌های اخیر درگیر این پروژه هستند. این دو به همراه فیلیپا بوینس در حال کار بر روی فیلمنامه فیلم Mortal Engines هستند.

کریستین ریورز که در دو سه گانه The Lord of the Rings و The Hobbit با پیتر جکسون همکاری کرده است، کارگردانی فیلم Mortal Engines را بر عهده خواهد داشت. ریورز برای فیلم کینگ کونگ (King Kong) که با جکسون برای ساخت جلوه‌های ویژه آن همکاری داشته است، موفق به دریافت جایزه اسکار شده بود. همچنین، ریورز به دیوید لاوری در کارگردانی و ساخت جلوه‌های ویژه فیلم اژدهای پیت (Pete's Dragon) کمک کرده بود. فیلم Mortal Engines نخستین تجربه کارگردانی ریورز است. زین واینر، آماندا والکر، فیلیپا بوینس و دبورا فورته به همراه جکسون و والش، به عنوان تهیه کننده در فیلم Mortal Engines حضور خواهند داشت. کن کمینز نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم حضور دارد.

فیلم Mortal Engines قرار است در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۳ آذر ۱۳۹۷) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده