// یکشنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

در ابتدا قرار بود دنی گلاور ایفاگر نقش ریدن در فیلم Mortal Kombat باشد

طبق گفته اد بون، کارگردان مجموعه بازی‌های Mortal Kombat، دنی گلاور در ابتدا قرار بودن ایفاگر نقش ریدن در فیلم مورتال کامبت (Mortal Kombat) باشد.

کمپانی برادران وارنر و نیو لاین سینما در حال کار بر روی فیلم جدید مجموعه Mortal Kombat است، اما تاکنون حضور هیچ بازیگری در فیلم Mortal Kombat تایید نشده است. حال در جدیدترین اخبار سینما،‌ شنیده شده است که ابتدا قرار بود دنی گلاور ایفاگر نقش ریدن (Raiden) در فیلم Mortal Kombat محصول سال ۱۹۹۵، باشد. اد بون، رئیس استودیو ندررلم، این خبر را تایید و اضافه کرد که نیو لاین سینما در ابتدا در نظر داشت از گلاور، بازیگر فیلم اسلحه مرگبار (Lethal Weapon)، برای این نقش استفاده کند. بون در مورد صحبت و بحث‌های خود با کمپانی نیولاین سینما به وب‌سایت IGN گفت:

آن‌ها پیشنهادات و گزینه‌های بسیار خوبی برای نقش ریدن در اختیار داشتند. من به یاد دارم که آن‌ها گفتند در ابتدا می‌خواستند دنی گلاور ایفاگر نقش ریدن در این فیلم باشد.

با این حال، در نهایت کریستوفر لمبرت، بازیگر فیلم هایلندر (Highlander)، ایفاگر نقش ریدن در فیلم Mortal Kombat بود. 

Danny Glover

اولین فیلم سینمایی Mortal Kombat در سال ۱۹۹۵ به کارگردانی پل دبلیو.اس. اندرسون، به روی پرده رفت و توانست کمی بیش از ۱۲۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند، دنباله این فیلم با عنوان مورتال کامبت: نابودی (Mortal Kombat: Annihilation) در سال ۱۹۹۷ به کارگردانی جان آر. لئونتی، منتشر شد، این فیلم نتوانست موفقیت فیلم اول را تکرار کند و برادران وارنر برنامه‌های خود برای ساخت دنباله‌های بیشتر برای فیلم Mortal Kombat را لغو کرد. این کمپانی در نهایت این مجموعه را با سریال اینترنتی مورتال کامبت: میراث (Mortal Kombat: Legacy) احیا کرد.

تهیه کنندگی فیلم جدید Mortal Kombat بر عهده جیمز وان، کارگردان فیلم‌هایی چون خشن ۷ (Furious 7)، احضار (The Conjuring) و اره (Saw)، است. او پیش از این اعلام کرده بود که کمپانی برادران وارنر برای ساخت این فیلم، شتابزده عمل نخواهد کرد. اورن اوزیل به همراه گرگ روسو و دیوید کالاهام بر روی فیلمنامه فیلم جدید Mortal Kombat کار می‌کنند. همچنین سیمون مک کوید، کارگردان برجسته تبلیغات تلویزیونی، احتمالا کارگردانی فیلم جدید Mortal Kombatt را بر عهده خواهد داشت.

بازی Mortal Kombat X، جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های Mortal Kombat است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده