نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

اولین تصویر بندیکت کامبربچ در فیلم The Current War منتشر شد

اولین تصویر بندیکت کامبربچ در فیلم The Current War که نقش توماس ادیسون را بر عهده دارد، منتشر شد.

کمپانی وینستین نخستین تصویر توماس ادیسون با نقش آفرینی بندیکت کامبربچ، در فیلم جنگ معاصر (The Current War) را منتشر کرد. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

First Look Benedict Cumberbatch as Thomas Edison in The Current War

علاوه بر کامبربچ که در نقش توماس ادیسون در این فیلم هنرنمایی خواهد کرد، مایکل شنون در نقش جرج وستینگهاوس، کاترین واترستون، تام هالند، نیکولاس هولت، تاپنس میدلتون و متیو مک‌فادین دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم The Current War حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. کارگردانی این فیلم بر عهده آلفونسو گومز ریخون، کارگردان فیلم من و ارل و دختر در حال مرگ (Me and Earl and the Dying Girl)، خواهد بود. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده مایکل میتنیک، نویسنده فیلم بخشنده (The Giver)، بوده است.

داستان فیلم The Current War در اواخر سالهای ۱۸۸۰ روایت می‌شود که رقابتی بزرگ بین توماس ادیسون و ﺟﺮﺝ ﻭﺳﺘﯿﻨﮕﻬﺎﻭﺱ (مخترح ترمز هوایی راه آهن) در جریان بوده است، که هر یک سعی دارند یک سیستم الکترونیکی پایدار و قابل عرضه به بازار بسازند. اما ادیسون از جریان مستقیم برای توزیع توان الکتریکی استفاده می‌کند، در حالی ﻧﯿﮑﻮﻻ ﺗﺴﻼ جریا متناوب را کشف می‌کند و با حمایت ﻭﺳﺘﯿﻨﮕﻬﺎﻭﺱ الکتریک و شرکای اروپایی، ادیسون را به عقب می‌راند.

فیلم The Current War قرار است در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۷ منتشر شود. تیمور بکمامبتوف و هاروی وینستین به عنوان تهیه کننده و کامبربچ و آدام اکلند به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم حضور دارند.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده