// یکشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۶

سیامک انصاری در سریال خانه ما مقابل دوربین سامان مقدم می‌رود

سیامک انصاری بعد از گذشت یک دهه که فقط در سریال‌های تلویزیونی مهران مدیری حضور داشته، به جمع بازیگران «خانه ما» پیوست.

سریال خانه‌ی ما ساخته‌ی سامان مقدم و به تهیه‌کنندگی حمید رحیمی، هم‌اکنون در حال فیلمبرداری در لوکیشنی در نیاوران است و نوروز ۹۶ به روی آنتن خواهد رفت. سیامک انصاری که در حال حاضر مشغول بازی در فیلم جدید مهران مدیری، ساعت پنج عصر است به جمع بازیگران این سریال نیز اضافه شد.

فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، آزاده صمدی، رویا تیموریان و ویشکا آسایش دیگر بازیگران این مجموعه ۶۰ قسمتی هستند. این سریال کمدی داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.

در حال حاضر ۱۲ قسمت از فیلمنامه‌ی این مجموعه آماده شده است و همزمان با فیلمبرداری، نگارش متن‌های خانه ما توسط گروه نویسندگان انجام خواهد شد. سریال خانه ما به سفارش مرکز امور نمایشی سینما تولید شده و سامان مقدم نیز که پیش از این تجربه‌های موفقی در تلویزیون با سریال‌های شمس‌العماره و پریدخت داشته، برای کارگردانی این سریال انتخاب شده است. مقدم در سینما نیز آثار موفقی از خود به جا گذاشته و هم‌اکنون نیز در حال سپری کردن مراحل فنی فیلم «نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا» است.


منبع منظوم
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده