نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

تصویر جدیدی از فیلم Spider-Man: Homecoming به همراه اطلاعات جدیدی از شخصیت ولچر منتشر شد

سونی و مارول اولین تصویر رسمی از فیلم Spider-Man: Homecoming را منشر کردند، همچنین اطلاعات جدیدی از شخصیت ولچر نیز منتشر شده است.

اخیرا سونی و مارول تیزر تریلر کوتاهی از فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) و اولین تریلر آن را منتشر کرده‌اند. حال روزنامه یواس‌ای تودی، اولین تصویر رسمی این فیلم را منتشر کرده است، علاوه بر این اطلاعات جدیدی را نیز از این فیلم به اشتراک گذاشته است. طبق گفته این روزنامه، پیتر پارکر پس از اتفاقات فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) به محله کوئینز در شهر نیویورک بازگشته است و زندگی عادی خود را از سر گرفته است:

پیتر یک نوجوان بسیار با استعداد است که به دبیرستان بچه‌های با استعداد می‌رود. او تلاش می‌کند تا تونی استارک که حامی و پشتیبان وی است، را تحت تاثیر قرار بدهد و همچنین با دشمن بد ذاتی به نام ولچر (Vulture) نیز مبارزه کند.

تام هالند نیز در مصاحبه با این روزنامه می‌گوید:

این فیلم بیشتر در مورد پسر بچه‌ای است که تلاش می‌کند تا با بچه‌های دیگر ارتباط برقرار کند و با آن‌ها صحبت کند و همچنین بتواند شهر را نیز نجات بدهد، این فیلم، واقعا یک فیلم در مورد مرد عنکبوتی و مشکلات او در زندگی روزمره است. او هم یاد می‌گیرد و هم اشتباهات بزرگی را انجام می‌دهد. او به عنوان یک بچه کارها را به خوبی انجام می‌دهد و سپس سعی می‌کند که از اشتباهات خود درس بگیرد و آن را اصلاح کند.

همچنین روزنامه یواس‌ای تودی اولین تصویر رسمی از فیلم Spider-Man: Homecoming را نیز منتشر کرده است که شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

New Spider-Man: Homecoming photo

علاوه بر این، هالند اطلاعات جدیدی را از شخصیت شرور و منفی ولچر نیز در مصاحبه با این روزنامه، به اشتراک گذاشته است. او در رابطه با اولین صحنه‌ای که آدریان تومز (نام واقعی ولچر) را در فیلم Spider-Man: Homecoming مشاهده خواهیم کرد، می‌گوید:

اولین صحنه‌ای که ولچر را در فیلم مشاهده می‌کنیم، بسیار ترسناک است. این صحنه دقیقا مثل یک فیلم ترسناک است که ورود او واقعا ترسناک، دلهره آور و تکان دهنده خواهد بود.

یان واتس، کارگردان فیلم Spider-Man: Homecoming، در ادامه اضافه می‌کند:

به نظر من این بسیار جالب خواهد بود که مرد عنکبوتی از یک نوجوان معمولی به یک ابرقهرمان تبدیل شود و با گروهی از افراد که تبدیل به شخصیت‌هایی شرور و منفی می‌شوند، مبارزه کند.

تام هالند، مایکل کیتون، زندیا، دونالد گلاور، جیکوب باتالون، لورا هریر، تونی ریولوری، تاین دالی، بوکیم وودبین، مریسا تومه و رابرت داونی جونیور از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Spider-Man: Homecoming حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. در تابستان امسال شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه زندیا قرار است نقش مری جین واتسون، معشوقه قدیمی مرد عنکبوتی در کامیک را در این فیلم بازی کند، اما او در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که نقش مری جین را در فیلم Spider-Man: Homecoming بازی نکرده است و او نقش شخصیت میشل را در این فیلم بازی کرده است.

فیلم Spider-Man: Homecoming قرار است در تاریخ ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) به روی پرده‌های سینما برود و نخستین فیلم مستقل مرد عنکبوتی است که توسط مارول و با همکاری و مشارکت سونی تولید می‌شود. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتاین است. کار ساخت و ضبط موسیقی فیلم Spider-Man: Homecoming نیز بر عهده مایکل جاکینو است. 


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده