نویسنده: افشین پیروزی
// یکشنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۱

کارگردان Don't Breathe در حال کار روی دنباله فیلم است

کارگردان فیلم ترسناک Don't Breathe اعلام کرده که در حال کار روی دنباله این اثر است.

فیلم ترسناک نفس نکش (Don't Breathe) یکی از موفق‌ترین فیلم‌های امسال بود که با بودجه‌ای ۹/۹ میلیون دلاری ساخته شد و توانست درآمد جهانی معادل ۱۵۲/۱ میلیون دلار داشته باشند. داستان این فیلم در مورد چند نوجوان است که برای دزدی وارد خانه سرباز قدیمی می‌شوند که کور بوده و به همین دلیل هم شخصیت‌های فیلم انتظار دارند که کار راحتی در دزدی از خانه وی داشته باشند. ولی شرایط مطابق میل آن‌ها پیش نرفته و اتفاقات وحشتناکی برای‌شان رخ می‌دهد. در این فیلم بازیگرانی چون استفان لنگ در نقش پیرمرد نابینا و جین لوی، دیلان مینت و دنیل زواتو حضور داشتند.

پس از موفقیت‌های این فیلم، طبیعی بود که ساخت دنباله آن تایید شود. ولی استودیو گوست هاوس پیکچرز، سازنده فیلم، تا به حال ساخت این دنباله را رسما تایید نکرده است. با این حال فده آلوارز، کارگردان فیلم، اخیرا در مصاحبه‌ای با کامینگ‌سون، اعلام کرده که در حال کار روی دنباله این فیلم ترسناک است. در این مصاحبه یکی از نویسنده‌های قسمت اول با نام رودو سایاگوس نیز حضور داشت و ابتدا وی به دنباله Don't Breathe اشاره کرد و گفت:

قطعا شاهد Don't Breathe‌های بیشتری خواهیم بود.

آلوارز هم در تکمیل صحبت‌های همکاری خود گفت:

کار روی دنباله Don't Breathe اخیرا آغاز شده و در مراحل اولیه هستیم. با این حال دقیقا می‌دانیم که در چه مسیری حرکت خواهیم کرد. همچنین فعلا برای ارائه اطلاعات بیش‌تر زود است.

ممکن است در دنباله فیلم Don't Breathe شاهد حضور دوباره شخصیت پیرمرد نابینا باشیم. البته این موضوع هنوز تایید نشده است.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده