نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۹

دواین جانسون تصویری مفهومی از ادامه فیلم جومانجی منتشر کرد

فیلمبرداری ادامه فیلم جومانجی (Jumanji) مدتی است که آغاز شده است، دواین جانسون ملقب به راک، تصویری مفهومی از شخصیت اصلی این فیلم منتشر کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

دواین جانسون در اینستاگرام شخصی خود، اولین تصویر مفهومی ادامه فیلم جومانجی را منتشر کرده است، علاوه بر این نام شخصیت اصلی این فیلم مشخص شد و جانسون قرار است نقش «The Smoldering Dr. Bravestone» را در این فیلم بازی کند. اما بیشترین بخشی که از این تصویر مفهومی جلب توجه کرده است، قسمت بالا و راست تصویر است که نوشته شجاع دل / اسپنسر قابل مشاهده است. به تازگی تعدادی فایل‌ ویدیویی از فیلم منتشر شده است که بخش‌هایی از داستان فیلم را فاش می‌کند و شامل جزئیات و اطلاعاتی در مورد نقش اسپنسر در ادامه فیلم جومانجی است. با این حال، درستی یا نادرستی این فایل ویدیویی هنوز مشخص نیست. طبق برداشتی که از این فایل ویدیویی شده است، بازیگران در حال خواندن بخشی از اکتشاف‌های اسپنسر همراه با شخصیت‌های بدون نام دیگری در جومانجی هستند. در ادامه می‌توانید متن این فایل ویدیویی را مشاهده کنید:

این جومانجی است ... مثل یک افسانه در میان علاقه‌مندان به بازی است، ظاهرا تمام نسخه‌ها نابوده شده‌اند، چون مردم فقط به داخل آن [جومانجی] رفته‌اند. به آن رفته‌اند؟ مردم فکر می‌کنند این بازی خطرناک یا چیزی مثل آن است، این مال خیلی وقت پیش بود، در دهه ۹۰ تمام هشدارهای والدین در مورد آن بی پایه و اساس بوده است. آن‌ها مردمانی پارانوئیدی بودند. آن‌ها چه کسانی هستند؟ شما یک شخصیت را از بین نام‌هایی که بر روی آواتار است، انتخاب کنید و اکنون بازی شما در جومانجی آغاز شده است.

براساس اطلاعاتی که در بالا می‌توان مشاهده کرد، اسپنسر نام یکی از آواتارهای درون بازی است و به همین دلیل است که کنار نام شخصیت دواین جانسون در این تصویر آماده است، همچنین این نکته قابل توجه است که آن‌ها در حال خواندن بازی از روی یک صفحه نمایش هستند که شباهتی به جعبه بازی که شخصیت‌های فیلم اصلی محصول سال ۱۹۹۵، کشف و پیدا کردند، ندارد، اما ممکن است نسخه جدیدی از این جعبه بازی یا بازی کامپیوتری آن باشد. شما در ادامه می‌توانید این تصویر مفهومی را مشاهده کنید:

Dwayne Johnson - The Smoldering" Dr. Bravestone in Jumanji

علاوه بر دواین جانسون که ایفاگر نقش اصلی فیلم جومانجی است، کوین هارت، جک بلک، کارن گیلان و نیک جوناس دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. جیک کاسدان، پسر لارنس کاسدان، نویسنده افسانه‌ای مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» (Star Wars) و کارگردان فیلم Bad Teacher، وظیفه کارگردانی فیلم جدید جومانجی را بر عهده دارد. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده اسکات روزنبرگ، نویسنده فیلم‌هایی چون وفاداری بزرگ (High Fidelity) و هواپیمای محکومین (Con Air)، به همراه جف پینکنر است. همچنین مت تولمچ، ویلیام تیتلر و تد فیلد به عنوان تهیه کننده به همراه مایک وبر و ون آلسبورگ به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم حضور دارند.

فیلم جومانجی براساس کتابی با همین نام که توسط کریس ون السبرگ برای کودکان نوشته شده و در سال ۱۹۸۱ منتشر شده است، ساخته می‌شود که در آن شخصیت‌ها با بازی بر روی یک یک جعبه بازی جادویی موجب حمله گیاهان و موجودات جنگل به حومه یک شهر آرام در آمریکا می‌شوند. نسخه اصلی فیلم جومانجی در سال ۱۹۹۵ به کارگردانی جو جانستون به روی پرده رفت و در این فیلم بازیگرانی چون رابین ویلیامز، کریستن دانست، بانی هانت، برادلی پیرز، جاناتان هاید، بی‌بی نیوورتس، دیوید آلن گریر و پاتریشا کلارکسون به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده