نویسنده: آرش عیاری
// دوشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۶

پرویز پرستویی در «قاتل اهلی» مسعود کیمیایی به جشنواره فجر خواهد آمد

جدیدترین ساخته مسعود کیمیایی با نام «قاتل اهلی» با حضور بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران، پرویز پرستویی در جشنواره فیلم فجر امسال حضور پیدا خواهد کرد. 

جدیدترین ساخته مسعود کیمیایی، «قاتل اهلی» نام دارد که هم اکنون در مرحله فیلم‌برداری به سر می‌برد. تا لحظه نگارش این خبر، ۸۰ درصد از فیلم‌برداری این فیلم به پایان رسیده و این‌طور که پیدا است؛ کیمیایی قصد دارد «قاتل اهلی» را به جشنواره فیلم فجر امسال برساند. 

فیلم‌برداری «قاتل اهلی» روز دوشنبه ۲۱ تیرماه امسال با یادی از عباس کیارستمی در تهران آغاز شد. «قاتل اهلی» داستان زندگی حاج آقا دکتر جلال سروش است که نقش آن را پرویز پرستویی ایفا می‌کند. 

اولین نمایش «قاتل اهلی» در جشنواره فیلم فجر امسال خواهد بود. تهیه‌کنندگی این فیلم را منصور لشکری قوچانی بر عهده دارد که فیلم‌های «خط ویژه»، «کوچه بی نام» و «عصر یخبندان» در کارنامه او به چشم می‌خورد. 

بازیگران «قاتل اهلی» عبارتند از: پرویز پرستویی، پگاه آهنگرانی، امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین رستمی، حمیدرضا افشار، رضا رشید پور، اکبر معززی، سعید پیردوست، شراره دولت آبادی، هستی محمایی، کاترین اصلانی و ثریا قاسمی.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده