نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

زندیا احتمالا نقش مری جین را در فیلم Spider-Man: Homecoming بازی خواهد کرد

طبق شایعه‌ای که منتشر شده است، زندیا قرار است در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) نقش مری جین را بازی کند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

زندیا، ستاره شبکه دیزنی، به نظر می‌رسد نقش مهم‌تر و شناخته شده‌تری را در فیلم Spider-Man: Homecoming بازی خواهد کرد، هرچند تا به امروز نقش وی در این فیلم به صورت رسمی تایید نشده است. طبق خبری که وب‌سایت درپ منتشر کرده است، زندیا قرار است نقش معشوقه مرد عنکبوتی، به نام مری جین واتسون را در فیلم Spider-Man: Homecoming بازی کند. درپ در ادامه اضافه می‌کند که دو شخصی که از این پروژه آگاهی کامل دارند این خبر را به این نشریه در مورد نقش زندیا در این فیلم داده‌اند. تا به این لحظه مارول استودیو و سونی پیکچرز هیچ واکنشی در مورد این خبر نداشته‌اند و تاکنون صحت این خبر تایید یا تکذیب نشده است.

Zendaya

کریستن دانست در سه گانه مرد عنکبوتی (Spider-Man) به کارگردانی سام ریمی، که قسمت اول آن در سال ۲۰۰۲ به روی پرده رفت، نقش مری جین را بر عهده داشت. این شخصیت در دو گانه مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز (The Amazing Spider-Man) حضور نداشت و معشوقه اصلی مرد عنکبوتی در این فیلم گوین استیسی با بازی اما استون، بود. کارگردانی این دو فیلم بر عهده مارک وب بود. با این حال، گفته می‌شد شیلین وودلی قرار است نقش مری جین را در قسمت سوم این فیلم بازی کند که ساخت ادامه آن لغو شد.

فیلم Spider-Man: Homecoming قرار است در تاریخ ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) به روی پرده‌های سینما برود و نخستین فیلم مستقل مرد عنکبوتی است که توسط مارول و با همکاری و مشارکت سونی تولید و اکران می‌شود. کارگردانی این فیلم بر عهده یان واتس خواهد بود. تام هالند، مایکل کیتون، زندیا، دونالد گلاور، جیکوب باتالون، لورا هریر، تونی ریولوری، تاین دالی، بوکیم وودبین، مریسا تومه و رابرت داونی جونیور از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت. چندی پیش نیز مایکل چرنس برای بازی در نقش منفی تینکرر (Tinkerer)، به جمع بازیگران فیلم Spider-Man: Homecoming اضافه شد.

در اوایل این ماه، در حاشیه نمایشگاه کامیک کان سن دیگو، مارول با انتشار تصویری شخصیت ولچر (Vulture) را به عنوان شخصیت منفی اصلی فیلم Spider-Man: Homecoming معرفی و تایید کرد، با وجود اینکه مایکل کیتون قرار است نقش منفی را در فیلم Spider-Man: Homecoming بازی کند، اما مارول بازیگر نقش ولچر را تاکنون تایید نکرده است و مشخص نیست کیتون در این نقش در این فیلم بازی خواهد کرد یا نقش دیگری خواهد داشت. چندی پیش، اولین پوستر تبلیغاتی فیلم Spider-Man: Homecoming در شهر لاس وگاس آمریکا منتشر شده بود.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده