نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲

کارگردان فیلم Southpaw در حال مذاکره با یونیورسال برای کارگردانی بازسازی فیلم Scarface است

یونیورسال در نظر دارد بازسازی فیلم صورت‌ زخمی (Scarface) را تولید و اکران کند. حال خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه برای کارگردانی این فیلم با آنتوان فوکوآ در حال مذاکره است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

طبق خبری که ددلاین منتشر کرده است، آنتوان فوکوآ، کارگردان فیلم‌هایی چون هفت دلاور (The Magnificent Seven) و چپ دست (Southpaw) در حال مذاکره مستقیم با یونیورسال برای قبول کارگردانی بازسازی فیلم Scarface است. این فیلم، سومین فیلم Scarface خواهد بود که قرار است به روی پرده برود، فیلم اصلی و اول در سال ۱۹۳۲ و دومین فیلم با بازی آل پاچینو در سال ۱۹۸۳ به روی پرده رفته‌اند. هنوز هیچ حرفی در مورد بازیگران احتمالی این فیلم به میان آورده نشده اما ددلاین می‌گوید که اتفاقات این فیلم در زمان حال و شهر لس آنجلس رخ خواهد داد، این در حالی است که اتفاقات فیلم سال ۱۹۸۳ در میامی رخ می‌داد. 

فوکوآ با فیلم‌هایی جنایی به هیچ عنوان بیگانه نیست، وی کارگردانی فیلم‌هایی چون روز تعلیم (Training Day) با بازی دنزل واشنگتن و فیلم تک تیرانداز (Shooter) را بر عهده داشته است و همچنین فیلم جدید وی به نام The Magnificent Seven نیز در این سبک است. کار نوشتن فیلمنامه فیلم Scarface بر عهده جاناتان هرمان خواهد بود، وی پیش از این نوشتن فیلمنامه فیلم بچه‌ی ناف کامپتون (Straight Outta Compton) را بر عهده داشته است. این در حالی است که مارتین برگمن که در فیلم Scarface در سال ۱۹۸۳ به عنوان تهیه کننده حضور داشت، بار دیگر به عنوان تهیه کننده به فیلم جدید Scarface باز خواهد گشت. استودیو رادیکال اینترتینمنت، سازنده سری بازی‌های پروتوتایپ (Prototype)، بازی Scarface: The World Is Yours را در سال ۲۰۰۶ منتشر کرد که داستان بازی ادامه اتفاقات فیلم را روایت می‌کرد. با این حال، تا به امروز هیچ برنامه‌ای برای ساخت بازی جدیدی براساس این فیلم اعلام نشده است.

آیا به نظر شما فوکوآ برای کارگردانی فیلم جدید Scarface شخص مناسب است؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده