// یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۶

ایفای نقش شهاب حسینی و ابولفضل پورعرب در فیلم «کاناپه» قطعی شد

«کاناپه»، فیلم جدید کیانوش عیاری، پس از مدت‌ها کشمکش و سپری کردن مراحل طولانی پیش‌تولید، بالاخره شهریور امسال کلید می‌خورد. شهاب حسینی، ابوالفضل پورعرب و جهانگیر الماسی از بازیگران این فیلم خواهند بود.

به نظر می‌‌رسد بالاخره ساخت فیلم جدید کیانوش عیاری با نام کاناپه از ماه آینده آغاز می‌شود و پس از توقف اکران آخرین اثر او یعنی خانه پدری پس از ۳ روز، طلسم فیلم‌سازی عیاری، شهریور ماه شکسته خواهد شد. 

در جلسه‌ای که عوامل فیلم امروز یعنی ۱۷ مرداد ماه داشتند؛ شهاب حسینی، ابولفضل پورعرب و جهانگیر الماسی در کاناپه با بستن قرارداد به طور قطعی روی کاناپه کیانوش عیاری خواهند نشست. 

داستان کاناپه درباره پدر یک خانواده با ذهنی درگیر است که منتظر خواستگاری دخترش است و از جایی که کاناپه خانه‌شان کهنه است، برای خرید یک کاناپه از خانه خارج می‌شود که نگاهش به کاناپه‌ای در خیابان می‌افتد که کمی از کاناپه منزل‌شان نوتر است که ... . 

پیش از این به ادعای برخی رسانه‌ها، ترانه علیدوستی و مهدی هاشمی هم جز بازیگران قطعی به شمار رفته‌ بودند که عوامل فیلم اعلام کردند که همکاری آن‌ها با این دو بازیگر هنوز قطعی نشده است؛ اگرچه هم هاشمی و هم علیدوستی جز گزینه‌های عیاری برای ایفای نقش در کاناپه هستند. 

همانطور که پیش از این در زومجی خواندید، چندی پیش و در جریان برگزاری جشنواره کن بود که شهاب حسینی توانست به خاطر بازی در فیلم فروشنده اصغر فرهادی، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد را ازآن‌ِخود کند. اصغر فرهادی هم توانست جایزه بهترین فیلم‌نامه را برای فیلم فروشنده کسب کند. 


منبع تسنیم

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده