نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

تماشا کنید: اولین تریلر فیلم The Great Wall با بازی مت دیمون منتشر شد

کمپانی یونیورسال اولین تریلر فیلم جدید خود به نام دیوار بزرگ چین (The Great Wall) را منتشر کرد. این فیلم با همکاری چین تولید می‌شود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

سرانجام این هفته فیلم جیسون بورن (Jason Bourne) با بازی مت دیمون، به روی پرده‌های سینما رفت. اما این فیلم، تنها فیلم جدید مت دیمون نیست و وی در فیلمی به نام The Great Wall نیز به ایفای نقش پرداخته است. در این فیلم که توسط کمپانی یونیورسال و لجندری و با همکاری کشور چین ساخته شده است، او برای دفاع از دیوار بزرگ چین و مقابله با یک هیولا به کمک ارتش چین می‌آید. اخیرا اولین تریلر این فیلم منتشر شده است و شما در ادامه می‌توانید این تریلر این را تماشا کنید:

|

علاوه بر دیمون، جینگ تیان، پدرو پاسکال و ویلم دافو نیز در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند، این فیلم براساس نظریه «اگر دیوار چین بجای مقابله با تهدید مغول‌ها برای تهدید یک هیولا ساخته شده است؟» که از اعماق یک نظریه تئوری توطئه یافت شده، ساخته شده است. کارگردانی این فیلم بر عهده ژانگ ییمو، کارگردان فیلم‌هایی چون قهرمان (Hero) و خانه خنجرهای پران (House of Flying Daggers)، است، این فیلم، نخستین فیلم زبان انگلیسی وی است.  The Great Wall، بزرگ‌ترین و پر هزینه‌ترین فیلم تاریخ کشور چین است که کاملا در این کشور فیلمبرداری و تولید شده است. ییمو که در درجه اول بخاطر خلق جلوه‌های ویژه و بصری شناخته شده است، بخش‌های از این فیلم را در تریلر با نمایش رنگ‌های روشن و صحنه‌های آکروباتیک به تصویر کشیده است.

کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده کارلو برنارد و داگ میرو نویسندگان و سازندگان سریال نارکس (Narcos)، به همراه تونی گیلروی، نویسنده مجموعه Bourne، است و براساس داستانی از مکس بروکس که سابقه نوشتن داستان فیلم جنگ جهانی زد (World War Z) را در کارنامه دارد، نوشته شده است. همچنین رامین جوادی، آهنگساز برجسته و معروف ایرانی-آلمانی، وظیفه ساختن موسیقی این فیلم را بر عهده دارد.

فیلم The Great Wall برای اکران در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۱۷ (۲۹ بهمن امسال) برنامه ریزی شده است، این فیلم در کشور چین زودتر و در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۶ (۲۶ آذر امسال) اکران خواهد شد.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده