نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۳

خاویر باردم در حال مذاکره برای بازی در نقش Frankenstein است

کمپانی یونیورسال در نظر دارد فیلمی براساس شخصیت شخصیت فرنکنشتاین (Frankenstein) تولید و اکران کند. حال شایعه شده است که خاویر باردم، بازیگر مطرح اسپانیایی، در حال مذاکره با کمپانی یونیورسال برای حضور در این مجموعه و بازی در نقش فرنکنشتاین است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

در حالی که کمپانی یونیورسال تنها  فیلم  مومیایی  (The Mummy) را در مجموعه هیولایی خود تایید کرده است، در مورد فیلم‌های هیولایی بعدی این کمپانی و بازیگران احتمالی آن‌ها هم گمانه‌زنی‌های بسیاری بوجود آمده است. تاکنون شایعاتی مبنی بر حضور و بازی  دواین جانسون و جانی دپ در این مجموعه شنیده شده بود و حال خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه یونیورسال اینبار به دنبال جذب خاویر باردم برای حضور در مجموعه هیولایی خود است. طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده است، باردم درحال مذاکره با کمپانی یونیورسال برای بازی در یک نقش کلیدی براساس داستان فرنکنشتاین است. با این وجود هنوز مشخص نشده است که او در نقش دکتر هیولا ساز [دکتر فرنکنشتاین] یا در نقش موجودی که خلق شده [فرنکنشتاین] بازی خواهد کرد. این سایت در ادامه اضافه می‌کند که فرنکنشتاین ابتدا در فیلم دیگری از این مجموعه به جای فیلم مستقل خود برای اولین بار حضور خواهد داشت.

مجموعه فیلم‌های کلاسیک هیولایی قرار است با شخصیت‌هایی که در فیلم‌های مختلفی حضور داشته‌اند، به شکل یک جهان به هم پیوسته باشد.  راسل کرو در نقش دکتر جکیل قرار است بازی کند اما اولین حضور او به همراه  تام کروز در فیلم The Mummy خواهد بود. فیلم The Mummy درحال حاضر در لندن درحال فیلمبرداری است. بتازگی  تصاویر جدیدی از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است که در این تصاویر سوفیا بوِتلا را مشاهده می‌کنیم که او با ظاهری شبیه به یک مومیایی، در پشت صحنه فیلم The Mummy دیده شده است. فیلم The Mummy قرار است ۹ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۹ خرداد ۹۶) اکران خواهد شد.

پیش از این شایعاتی مبنی بر بازی جانی دپ در نقش مرد نامرئی در یکی از فیلم‌های هیولایی یونیورسال به گوش می‌رسید، چندی پیش نیز شایعاتی مبنی بر حضور و بازی دواین جانسون در فیلم The Wolfman منتشر شده بود. با این وجود به جز فیلم The Mummy، تاکنون تاریخ اکرانی برای فیلم‌های دیگر این مجموعه مشخص و اعلام نشده است، هرچند یونیورسال پیش از این دو تاریخ آوریل ۲۰۱۸ و فوریه ۲۰۱۹ برای اکران فیلم‌های این مجموعه برنامه ریزی کرده است.

منبع: GameSpot


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده