نویسنده: محمد شیرزاده
// شنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۷

مصدومیت دامینیک پرسل در حال فیلمبرداری سریال فرار از زندان

به تازگی اخباری منتشر شده است که خبر از مصدومیت دامینیک پرسل در سر صحنه فیلمبرداری سریال پر طرفدار «فرار از زندان» (Prison Break) می‌دهد. با این حال، به نظر می‌رسد روند ساخت سریال به تعویق نخواهد افتاد. با زومجی همراه باشید.

سریال «فرار از زندان» با بازی دامینیک پرسل و ونتورت میلر به مدت چهار سال در شبکه فاکس پخش شد. هسته اصلی سریال این است که برای فرار از زندان ابتدا باید به زندان بیافتید. همانطور که سریال پیش می‌رفت، نامزد دریافت جایزه‌های متعددی می‌شد. «فرار از زندان» برنده یک جایزه گلدن گلوب در زمینه بهترین سریال تلویزیونی شد و یک بازی فرعی به نام Prison Break: The Conspiracy از روی آن ساخته شد.

در تابستان سال ۲۰۱۵، کمپانی فاکس اعلام کرد که قرار است با یک سری محدود «فرار از زندان» را به دنیای تلویزیون بازگرداند، درست مثل کاری که با سریال «۲۴: یک روز دیگر زندگی کن» (24: Live Another Day) کرد. ساخت سریال در ماه آوریل (فروردین) ۲۰۱۶ شروع شد و در ونکوور و مراکش در حال فیلمبرداری است.

امروز یکی از سخنگوهای کمپانی فاکس قرن بیستم تایید کرد که دامینیک پرسل در حال فیلمبرداری صحنه‌ای در مراکش از ناحیه سر و صورت مصدوم شده است. با وجود اینکه انتظار می‌رود او به مدت دو هفته نتواند کار خود را انجام دهد، به نظر می‌رسد قرار نیست فیلمبرداری سریال تاخیر بخورد. سخنگوی فاکس در بیانیه‌ای به ددلاین گفت:

دامینیک پرسل، دوست و همکار ما، در حین فیلمبرداری صحنه‌ای از سریال «فرار از زندان» مصدوم شد و به سرعت او را برای درمان به یک مرکز درمانی بردیم. خدا را شکر او روحیه خوبی دارد و انتظار می‌رود به زودی کاملا بهبود پیدا کند. او از ما خواست تا به جایش از هواداران در سراسر دنیا بابت نگرانی آن‌ها تشکر کنیم و به آن‌ها اطمینان بدهیم که به زودی به کار باز خواهد گشت.

پرسل پس از درمان توسط دکتر این عکس را در اینستاگرام منتشر کرد و از هواداران بابت نگرانیشان تشکر کرد:

dominic purcell injury

داستان سریال «فرار از زندان» درباره دو برادر است که یکی از آن‌ها «لینکلن باروز» (با بازی دامینیک پرسل) متهم به قتل شده و دیگری «مایکل اسکافیلد» (با بازی ونتورت میلر) است که قصد نجات برادرش را دارد. بعدا مشخص می‌شود سازمانی برای باروز پاپوش دوخته است و این سازمان حتی با رئیس جمهور ایالت متحده نیز مرتبط است.

سری جدید سریال «فرار از زندان» در بهار سال ۲۰۱۷ پخش خواهد شد.

چندی پیش نیز تریلر فصل جدید سریال فرار از زندان را در زومجی مشاهده کردید. همچنین یک زوم کست با محوریت سریال «فرار از زندان» با حضور نادر امرایی و رضا حاج محمدی در زومجی تهیه شد.

منبع: Screenrant


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده