نویسنده: محمد شیرزاده
// شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۸

جیمی بل نیز به عنوان بازیگر احتمالی نقش جیمز باند معرفی شد

هفته گذشته اخبار مختلفی درباره حضور و یا عدم حضور دنیل کریگ در نقش «جیمز باند» در فیلم‌های بعدی این مجموعه منتشر شد. حال خبر رسیده جیمی بل برای ایفای نقش جیمز باند با تهیه‌کنندگان این فیلم مذاکراتی انجام داده است.

چندی پیش گفته شد دنیل کریگ دستمزد حدودا ۱۰۰ میلیون دلاری برای بازی در دو فیلم دیگر از مجموعه جیمز باند را رد کرده است. یک روز بعد، اخبار جدید حاکی از این بودند که با وجود اینکه شایعات درباره عدم بازگشت دنیل کریگ قوت گرفته‌اند، هنوز احتمال برگشتن این بازیگر در این نقش وجود دارد. معمولا وقتی چنین اخباری منتشر می‌شود، حدس و گمان‌های مختلفی درباره بازیگر جایگزین در یک نقش مطرح می‌شود. شایعات مختلفی درباره حضور بازیگرانی نظیر ادریس البا و جیلین اندرسون مطرح شده است. تا به امروز، محتمل‌ترین گزینه برای این نقش تام هیدلستون است، به خصوص بخاطر بازی اخیرش در نقش یک جاسوس در سریال «مدیر شب» (The Night Manager)، اما حالا رقیب جدیدی برایش پیدا شده است. به تازگی گفته شده جیمی بل، بازیگر فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» (Fantastic Four) با تهیه‌کنندگان فیلم‌های جیمز باند مذاکراتی انجام داده است.

به نقل از ددلاین، بل با باربارا براکلی، کسی که خانواده‌اش از زمان فیلم «دکتر نو» (Dr. No) در سال ۱۹۶۲ تمامی فیلم‌های جیمز باند را تهیه کرده‌اند و همچنین تهیه‌کننده فیلم «ستارگان سینما در لیورپول نمی‌میرند» (Film Stars Don't Die in Liverpool)، برای ایفای نقش جیمز باند مذاکراتی انجام داده است. روغن داغ ماجرا وقتی بیشتر می‌شود که بدانیم دنیل کریگ به عنوان یکی از بازیگران فیلم «لوگان خوش شانس» (Logan Lucky) به کارگردانی استیون سودربرگ انتخاب شده است و در کنار آن قرار است در اقتباس تلویزیونی کتاب Purity حضور پیدا کند.

احتمالا خیلی‌ها بل را بخاطر بازی‌اش در فیلم «بیلی الیوت» (Billy Elliot) در سال ۲۰۰۰ به یاد دارند، اما پس از آن در چند فیلم دیگر نیز بازی کرده است. فیلم‌هایی نظیر «جهنده» (Jumper) ساخته داگ لایمن، انیمیشن «ماجراهای تن تن» (The Adventures of Tintin) و «شکافنده برف‌ها» (Snowpiercer). سال گذشته نیز بل در فیلم ضعیف «چهار شگفت انگیز» حضور پیدا کرد و در حال حاضر در فصل سوم سریال «پیچ» (Turn) در شبکه ای ام سی بازی می‌کند.

بل را نمی‌توان به عنوان بهترین گزینه برای این نقش معرفی کرد. او نه یک بازیگر سطح اول است و نه خود را برای بازی در یک ژانر اکشن-ماجراجویی توانمند نشان داده است. اگر بل در فیلم جیمز باند بازی کند، با جورج لازنبی به عنوان جوان‌ترین بازیگر جیمز باند برابری خواهد کرد، شان کانری در سن ۳۲ سالگی و کریگ هم در سن ۳۸ سالگی بازی در این نقش را آغاز کردند. تام هیدلستون نیز در حال حاضر ۳۵ سالش است. هر کدام از این بازیگران که انتخاب شوند، می‌توانند تا سال‌ها بعد به خوبی این نقش را بازی کنند.

هنوز مشخص نیست بل این نقش را بازی خواهد کرد یا خیر. این خبر فعلا در حد یک شایعه است. نه تنها بازیگر جدید جیمز باند مشخص نشده، بلکه هنوز کناره‌گیری کریگ از این نقش نیز تایید نشده است. ضمنا هنوز کارگردان فیلم معلوم نیست و فیلمنامه‌ای برای آن نوشته نشده است.

تاریخ انتشار بیست و پنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند اعلام نشده اما انتظار می‌رود به زودی بازیگر جدید نقش باند مشخص شود.

منبع: Screenrant


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده