// یکشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰

معرفی بازی موبایل Dragon Revolt: Classic MMORPG

بازی موبایل Dragon Revolt: Classic MMORPG با اینکه نقاط ضعفی دارد اما یک بازی نقش آفرینی سرگرم‌کننده است. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

درست است که بازی‌های نقش آفرینی MMO روی پلتفرم موبایل نسبت به سایر پلتفرم‌ها مخاطبان زیادی ندارد، اما وقتی مقیاس را روی گیمرهای پلتفرم موبایل می‌گذاریم، می‌بینیم که افراد زیادی سمت این بازی‌ها می‌روند و خود را سرگرم می‌کنند. در بازی موبایل امشب به سراغ بازی‌ای رفتیم که هدف‌اش جذب مخاطبان بازی‌های نقش‌آفرینی MMO است.

بازی موبایل Dragon Revolt: Classic MMORPG شاید یک اثر بی‌نقص نباشد، ولی از نظر سرگرمی و محتویات، می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند و تجربه‌ی جدیدی را برای‌تان به ارمغان بیاورد. داستان بازی روایتگر دنیایی است که الف‌ها، جنگجویان، جادوگران و نامیراها در آن زندگی می‌کنند و بعضا شاهد درگیری‌هایی میان این گروه‌ها هستیم. اما قضیه از وقتی به‌هم‌ریخته می‌شود که اژدهایان و هیولاها به دنیای بازی حمله می‌کنند و کار آن‌ها تصاحب روح افراد است. حال قبایل بازی برای نبردی بزرگ با یکدیگر متحد می‌شوند تا این هیولاها را از بین ببرند.

بازی موبایل Dragon Revolt: Classic MMO RPG

ارتقای قابلیت‌ها و استفاده از سلاح‌های جدید، مهم‌ترین موردی است که باید آن را در طول بازی کردن خود انجام دهید

پس از مشاهده میان‌پرده ابتدایی بازی اندروید و آیفون Dragon Revolt: Classic MMORPG، می‌بایست به سراغ نژادهای بازی و انتخاب یکی از آن‌ها بروید. در ابتدا از میان دو نژاد کلی، می‌توانید گونه انسان‌ها و الف‌ها یا جادوگران و نامیراها را انتخاب کرده و در ادامه شاخه موردنظر خودتان را انتخاب کنید. پس از شخصی‌سازی بازیکن‌تان، وارد دنیای بازی می‌شوید؛ جایی که همراهان شما یک سلاح در اختیارتان قرار می‌دهند و در همان ابتدا باید با یک اژدهای غول‌پیکر مبارزه کرده و خود را ثابت کنید. پس از این کار، مردمان و جنگجویان از شما به‌عنوان یک جنگجوی برتر و مبارز یاد می‌کنند و حال حکم یک نجات‌دهنده را دارید. حال شما هستید و دنیایی بزرگ و وسیع با دشمنان و همراهانی مختلف که باید خود را در میان آن‌ها اثبات کنید. از این‌رو دنیای بازی سرشار از مراحل اصلی مختلفی است که باید قدم به قدم آن‌ها را انجام دهید تا XP و پول دریافت کنید. برای انجام دادن مراحل بازی، اصلا نیازی نیست که خود را یک شخص سردرگم و غرق‌شده در دنیای  بازی ببینید؛ زیرا سیستم بازی به شکلی تعبیه شده است که مراحل و کنترل شخصیت در بازی به صورت خودکار انجام می‌شود. البته این گفته بدین معنا نیست که شما نمی‌توانید به صورت آزادانه در محیط به گشت و گذار بپردازید؛ بلکه زمانی که مرحله‌ی بعدی خود را انتخاب می‌کنید بازی به صورت خودکار کنترل شخصیت شما را به دست می‌گیرد و به محل مورد نظر می‌برد و اگر مبارزه‌ای در پیش باشد، مبارزه شما نیز به صورت خودکار انجام می‌شود و سیستم بازی به‌درستی هرچه تمام‌تر از Potion و قابلیت‌هایی که دارید، استفاده می‌کند و نیازی نیست نگران مورد خاصی باشید.

بازی موبایل Dragon Revolt: Classic MMO RPG

یکی از ویژگی‌های اصلی یک بازی نقش‌آفرینی MMO، نوع ارتباط با دنیای بیرون (سایر بازیکنان و گروه‌هایی که می‌توانید به آن‌ها بپیوندید) و سیستم شخصی‌سازی و ارتقای بازی است. بازی نقش‌آفرینی اندروید و آیفون Dragon Revolt: Classic MMORPG در این بخش تقریبا خوب عمل کرده است و شاهد سیستم شخصی‌سازی شخصیت بازی هستیم. با اینکه این سیستم کمی گنگ و نامفهوم یاد داده می‌شود ولی پس از مدتی می‌توانید به‌راحتی با آن ارتباط برقرار کنید و نحوه ارتقای قابلیت‌ها و آیتم‌هایی را که دریافت می‌کنید یاد بگیرید. همچنین آیتم‌های شما هر کدام از ارزش‌های مختلفی برخوردار هستند و هرچقدر ارزش آیتم‌ها بالاتر رود، قدرت‌شان نیز بالاتر می‌رود. دنیای بازی Dragon Revolt: Classic MMORPG به نحوی طراحی شده که به‌راحتی می‌توانید سایر بازیکنان را در دنیای خود مشاهده کنید؛ البته می‌توانید این بخش را تنظیم کنید که بیش از حد مجاز را مشاهده نکنید. از طرفی با ورود به گروه‌های مختلف که توسط بازیکنان ساخته شده است، می‌توانید نبردهای گروهی را نیز تجربه کنید.

اما مشکل اصلی بازی در بخش فنی و گرافیک آن است. با اینکه بازی از تنظیمات گرافیکی خاصی برخوردار نیست یا گرافیک بالایی ندارد اما شاهد افت فریم‌هایی هستیم که با تغییرات تنظیمات گرافیکی، برطرف نمی‌شود و به عبارتی Dragon Revolt: Classic MMORPG آن‌چنان بهینه نشده است. در آخر بازی موبایل Dragon Revolt: Classic MMORPG تجربه‌ای خوب و هیجان‌انگیز برای آن دسته از افرادی است که علاقه زیادی به بازی‌های نقش‌آفرینی و MMO روی موبایل دارند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Dragon Revolt: Classic MMORPG


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده