// جمعه, ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲

معرفی بازی موبایل Fading Light

بازی موبایل Fading Light یک بازی بسیار ساده اما تنش‌زا است که با طراحی‌ای بسیار زیبا شما را به قعر تونل‌های تاریکی می‌کشاند. با زومجی در معرفی این بازی اندروید همراه باشید.

استودیو Dark Shack بازی کم حجم و اعتیادآور Fading Light را برای پلتفرم‌ اندروید به بازار ارایه کرده است. این بازی کاملا رایگان است که البته در قسمتی از آن شاهد تبلیغات هستیم؛ تبلیغاتی که با پرداخت پول می‌توان آن‌ها را حذف کرد. توسعه دهندگان این بازی کاربران خود را مجبور به تماشای تبلیغات درون برنامه‌ای نمی‌کنند. در منوی تنظیمات بازی امکانی فراهم شده است که می‌‌توانید تبلیغات را به طور کامل حذف کنید یا در پایان هر ۵ بازی یک تبلیغ ببینید یا اینکه می‌توانید با پرداخت درون برنامه‌ای توسعه‌دهندگان بازی را در امر تولید بازی یاری نمایید.

یکی از مراحل بازی Fading light

در این بازی شما باید یک مکعب نورانی را به سمت انتهای یک مارپیج تودرتوی تاریک راهنمایی کنید. برای این‌که این مکعب را کنترل کنید باید برروی صفحه‌ی گوشی خود ضربه بزنید. اگر در سمت راست صفحه گوشی ضربه بزنید مکعب به سمت راست و اگر در سمت چپ ضربه بزنید مکعب به سمت چپ خواهد رفت. برای اینکه بتوانید به سمت بالا حرکت کنید باید با ضربات چپ و راست پیاپی مکعب را به سمت بالا حرکت بدهید. این مکعب پس از زمانی در این تونل یا مارپیچ کم نورتر و کم نورتر شده و در نهایت خاموش می‌شود. در این وضعیت بازی به پایان می‌رسد و مکعب می‌میرد و شما باید از اول مسیر دوباره شروع به حرکت کنید. برای اینکه بتوانید مسیر را طی کنید منابع انرژی نورانی‌ای در مسیر فراهم شده‌اند که با خوردن آن‌ها می‌توانید انرژی مکعب را پر کنید و ادامه‌ی مارپیچ را دنبال کنید.

تصویر بازی Fading light

تاکنون سه نسخه از بازی به بازار ارایه شده است که در هر نسخه توسعه‌دهندگان با ویژگی‌هایی جدید و لذت‌بخش توانسته‌اند طرفداران زیادی را جذب کنند. در نسخه‌ی سوم حالت‌های جدیدی برای بازی کردن فراهم شده است که تنش موجود در حرکت دادن این مکعب را دو چندان می‌کنند. حالت اولی که از نسخه‌ی اول در بازی وجود داشت، حرکت در مسیر تودرتو و رسیدن به انتهای مسیر بود. در این حالت عملکرد شما با زمان اتمام مسیر و تعداد ضربات یا حرکات انجام شده ارزیابی می‌شود. در نسخه‌های بعدی دو حالت جدید به بازی اضافه شدند. در حالت دوم شما باید منبع انرژی خود را به همراه مکعب نورانی جابه‌جا کنید و به طور مداوم از آن انرژی بگیرید تا به انتهای مسیر برسید و اگر از منبع انرژی خود فاصله بگیرید و نتوانید به اندازه‌ی کافی از آن انرژی دریافت کنید مکعب نورانی خاموش می‌شود و باید از اول مسیر دوباره بازی را آغاز کنید.

با منابع انرژی موجود در مد دوم بازی به طور مداوم برخورد نکنید چون از دسترس خارج می‌شوند

در این حالت هربار که مکعب به منبع انرژی خود برخورد می‌کند تغییر رنگ می‌دهد و این ویژگی هیجان بازی را دوچندان می‌کند. در حالت سوم اجسامی در فضای بازی به طور تصادفی در حال حرکت هستند که شما باید از برخورد کردن مکعب نورانی با این اجسام جلوگیری کنید. در کل این سه حالت بازی تجربه‌ای بسیار مفرح و اعتیاد‌آور را برای کاربر فراهم می‌کند. برای اینکه بیشتر با شیوه‌ی بازی آشنا شوید زومجی شما را به تماشای تریلر بازی دعوت می‌کند.

دانلود 360p| دانلود 720p

دانلود از بازار | دانلود از گوگل‌پلی


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده