// یکشنبه, ۶ مهر ۹۹ ساعت ۲۲:۱۵

پس از اینکه ثو ارستد راسموسن، بازیگر نقش اِسکل به علت تداخل برنامه تولید فصل دوم سریال The Witcher با برنامه‌هایش از آن جدا شد، حالا بازیگر جانشین وی مشخص و معرفی شده است.

مدتی پیش بود که ثو ارستد راسموسن، بازیگر نقش اِسکل (Eskel) با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام اعلام کرد که به علت تداخل برنامه فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال The Witcher (ویچر) با برنامه‌هایش، مجبور به ترک سریال شده و دیگر قرار نیست در این سریال حضور داشته باشد و پس از آن شایعاتی مبنی بر جانشین راسموسن در این سریال منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نتفلیکس بازیگر جدید نقش اِسکل را استخدام کرده است. بزل آیدنبنز جایگزین راسموسن در فصل دوم سریال The Witcher شده و قرار است نقش شخصیت اِسکل را در فصل دوم این سریال فانتزی بازی کند.

بزیل ایدنبنز

پیش از این نام آیدنبنز به‌عنوان یکی از دو گزینه اصلی جانشینی راسموسن منتشر شده بود. این بازیگر سوئیسی سابقه حضور در آثاری چون سریال Victoria (ویکتوریا)، سریال Best Friends، سریال X Company، سریال The Athena و یک نقش بسیار کوچک در فیلم The Favourite (سوگلی) را داشته است. اِسکل درواقع یک ویچر و دوست قدیمی گرالت است که قرار است شاهد حضورش در فصل دوم سریال The Witcher باشیم. همچنین از ماه مرداد امسال مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم ویچر از سر گرفته شده است که انتظار می‌رود تا اوایل سال ۲۰۲۱ مراحل تولید فصل دوم این سریال طول بکشد.

هنری کویل در نقش گرالت ریویا، فریا آلن در نقش سیری، آنیا چالوترا در نقش ینیفر، کیم بودنیا در نقش وزمیر، کریستوفر هیویو، عایشه فابین راس، مسیا سیمسون، اگنس بیورن، پاول بالیون و یاسین عطور، دیگر بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فصل دوم سریال The Witcher تایید و اعلام شده است. مانند فصل اول، وظیفه ساخت فصل دوم سریال ویچر نیز بر عهده لورن اشمیت هیسریش است. هیسریش مدتی پیش تایید کرده بود که در فصل دوم سریال The Witcher تمامی شخصیت‌ها در یک خط زمانی مشخص حضور دارند و قرار نیست شاهد خط‌های زمانی متفاوت و مشابه فصل اول در فصل دوم باشیم.

انتظار می‌رود فصل دوم سریال The Witcher در اواخر سال ۲۰۲۱ از شبکه نتفلیکس منتشر شود. 

منبع Variety

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده