// شنبه, ۲۹ شهریور ۹۹ ساعت ۲۲:۲۲

لی ایزاک چانگ، کارگردان فیلم تحسین شده Minari، رسما به‌عنوان کارگردان و نویسنده جدید فیلم لایو اکشن Your Name انتخاب شده است.

انیمه Your Name (نام تو) به کارگردانی ماکوتو شینکای، در سال ۲۰۱۶ روی پرده‌های سینما رفت که این انیمه سینمایی با تحسین منتقدان و تماشاگران مواجه شد. پس از موفقیت این انیمه، جی جی آبرامز و شرکت بد ربات با همکاری شرکت پارامونت حق ساخت فیلمی لایو اکشن براساس این انیمه را خریداری کردند و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تغییراتی در تیم تولید فیلم لایو اکشن «نام تو» ایجاد شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، لی ایزاک چانگ، کارگردان فیلم Minari (میناری) که اخیرا نقدهای مثبتی را دریافت کرده، پس از توافق با پارامونت و بد ربات وظیفه کارگردانی و بازنویسی فیلمنامه فیلم Your Name را بر عهده گرفته است.

لی ایزاک چانگ

چانگ درواقع جانشین مارک وب، کارگردان فیلم‌هایی چون The Amazing Spider-Man (اسپایدرمن شگفت‌انگیز) و 500Days of Summer (پانصد روز سامر) شده است که پیش از این وظیفه کارگردانی این فیلم لایو اکشن را بر عهده گرفته بود. انیمه Your Name داستان دو نوجوان دبیرستانی به نام میتسوها میامیزو و تاکی تاچیبانا را روایت می‌کند که در یک روز میتسوها به‌عنوان تاکی و تاکی در عوض میتسوها از خواب بیدار می‌شود. تاکی و میتسوها در ادامه متوجه می‌شوند که بدنشان با یکدیگر تعویض شده است. فیلم لایو اکشن این انیمه قرار است یک برداشت متفاوت از نسخه ماکوتو شینکای باشد.

اریک هیزرر، نویسنده فیلمنامه فیلم‌هایی چون فیلم Hours (ساعت‌ها)، فیلم Lights Out (چراغ‌های خاموش) و فیلم Arrival (ورود)، پیش نویس اولیه فیلمنامه فیلم Your Name را نوشته بود و امیلی وی گوردون، نویسنده فیلمنامه فیلم The Big Sick (بیمار بزرگ)، دیگر نویسنده این پروژه بود که چانگ قرار است براساس پیش نویس گوردون روی بازنویسی فیلمنامه فیلم «نام تو» کار کند. چانگ در ابتدا در سال ۲۰۰۷ فیلم Munyurangabo را کارگردانی کرد و اخیرا فیلم Minari را کارگردانی کرده که این فیلم توانسته با تحسین منتقدان مواجه شود.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده