// یکشنبه, ۲۲ تیر ۹۹ ساعت ۱۵:۳۱

بعد از به تعویق افتادن زمان انتشار بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood، حالا تاریخ جدید عرضه این بازی درکنار تریلر گیم‌پلی آن در دسترس قرار گرفته است.

آخرین باری که از بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood خبری منتشر شده بود، به رویداد Summer of Games نشریه IGN در ماه گذشته برمی‌گردد که در آن تصاویر سینماتیک جدیدی از داستان خونین و ترسناک بازی Werewolf: The Apocalypse، جدیدترین اثر استودیوی سیانید (Cyanide) به نمایش گذاشته شد. این بازی که اولین‌بار در سال ۲۰۱۷ معرفی شده بود، بعد از تعیین ناشر جدید، برای عرضه در سال ۲۰۲۰ و درکنار کنسول‌های نسل جدید برنامه‌ریزی شده بود. حالا به نظر می‌رسد که بعد از تغییرات ایجاد شده در برنامه‌ریزی توسعه‌دهندگان استودیوی سیانید، تاریخ انتشار جدید این بازی ازطریق یک تریلر گیم‌پلی به اطلاع علاقه‌مندان رسانده شده است.

تریلر جدیدی که به‌تازگی برای Werewolf: The Apocalypse – Earthblood منتشر شده، مضامینی از خشم و خون‌ریزی در مواجهه با یک سیستم نابودکننده‌ی اکولوژیک را به خود می‌بیند. تقریباً تمامی بخش‌های این ویدیوی یک دقیقه‌ای، به نابود کردن هرچیزی که در مسیر کاراکتر گرگینه‌ی بازی قرار دارد، اختصاص یافته است. ضمن اینکه موسیقی متن هیجان انگیز و هیوی متال بازی، به خوبی با حس و حال خشن و گیم‌پلی سریع بازی همخوانی دارد.

دانلود از آپارات

به جز این موارد، نمی‌توان سایر مکانیزم‌های مختلف گیم‌پلی بازی را به شکل قابل توجهی در این ویدیو مشاهده کرد. ما در اینجا شخصیت اصلی داستان، یعنی کاراکتر Cahal را داریم که در اشکال مختلف خود گاهی به‌صورت یک گرگ درحال خزیدن و حرکات مخفیانه از میان دشمن بوده و گاهی در شکل و شمایل یک گرگینه، دشمن را تکه و پاره می‌کند. در بخش‌های دیگری از تریلر نیز کاهال را به شکل انسانی خود و درحالی‌که یک تیروکمان را در دست دارد مشاهده می‌کنیم. صرف‌نظر از این موارد، جلوه‌های تصویری و تعویض سریع صحنه‌هایی که به نمایش گذاشته می‌شود، تشخیص دقیق وقایع و زمان آن را دشوار کرده است.

تاریخ انتشار بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood


اما نکته‌ی دیگری که از این ویدیو دریافت می‌شود، تاریخ انتشار جدید بازی است. حالا تاریخ چهارم فوریه ۲۰۲۱ مصادف با ۱۶ بهمن ۹۹ برای انتشار Werewolf: The Apocalypse تعیین شده است. بنابر این زمان عرضه‌ی این بازی از بدو آغاز به کار کنسول‌های نسل جدید، به چند ماه بعد از آن موکول شده است. در حال حاضر علت این تأخیر اعلام نشده است اما حداقل حالا به خلاف تاریخ قبلی، زمان دقیقی برای انتشار Werewolf در نظر گرفته شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به این لینک، صفحه اختصاصی Werewolf: The Apocalypse را در فروشگاه اپیک گیمز مشاهده کنید.

منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده