// جمعه, ۲ خرداد ۹۹ ساعت ۱۲:۰۰

براساس تریلر جدیدی که برای بازی‌های Call of Duty Modern Warfare و Warzone منتشر شده، احتمال دارد در فصل چهارم شاهد اضافه شدن کاپیتان پرایس به‌عنوان یکی از اپراتورهای بازی باشیم.

بعد از بازگرداندن Alex از مرگ، حالا به نظر می‌رسد که نوبت به کاپیتان پرایس محبوب رسیده تا به جمع اپراتورهای بازی Call of Duty Modern Warfare و Warzone اضافه شود. تیزر جدیدی که احتمالاً به محتوای فصل چهارم بازی اشاره می‌کند، این گمانه زنی‌ها را میان هواداران ایجاد کرده است.

اکانت رسمی Call of Duty در یوتیوب امروز تیزر جدیدی را در کانال خود منتشر کرده که به یک مکالمه محرمانه میان دو تن از اعضای ارتش‌های دشمن در Call of Duty Modern Warfare حول محور ترور شخصیت کاپیتان پرایس می‌پردازد. باوجود اینکه این ویدیو، به‌صورت رسمی و واضح اطلاعات خاصی را فاش نمی‌کند، باتوجه به گفتگوی مطرح شده در آن می‌توان گفت که به احتمال زیاد به حضور شخصیت کاپیتان پرایس در محتوای  Season 4 این بازی اشاره دارد.

شما می‌توانید در ادامه به ویدیوی مذکور نگاهی داشته باشید:

دانلود از آپارات

اینفینیتی وارد (Infinity Ward) معمولاً با هر آپدیتی که به‌صورت فصل به فصل منتشر می‌کند، یک نقشه، اوپراتور و حالت جدید را به همراه چند سلاح دیگر به محتوای بازی اضافه می‌کند. باتوجه به اینکه هر فصل از این بازی نیز حدود دو ماه به طول می‌انجامد، می‌توان با اطمینان ادعا کرد که فصل چهارم از محتوای بازی Call of Duty Modern Warfare به احتمال زیاد اوایل ماه ژوئن (اواسط خرداد ماه) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. البته هنوز هیچگونه خبر رسمی در این خصوص منتشر نشده است.

اینفینیتی وارد در فصل دوم این بازی Call of Duty Warzone را به‌عنوان یک حالت مستقل و رایگان بتل رویال به بازی اضافه کرد که تنها در عرض دو ماه بیش از ۶۰ میلیون بازیکن جدید را از سراسر جهان به اولین بازی رایگان تاریخ Call of Duty اضافه کرد. Warzone از زمان انتشار، اصلاحات و آپدیت‌های متعددی را دریافت کرده اما این بازی هنوز از حضور متقلبان و هکرهایی که در نسخه‌ی پی سی آن دیده می‌شوند رنج می‌برد. این اتفاق موجب شده تا بسیاری از کاربران نسخه کنسولی این بازی، به اختیار خود ویژگی کراس پلی را در آن غیرفعال کرده و از رویارویی با پی سی گیمرها خودداری کنند.

Call of Duty Modern Warfare

براساس برنامه‌ریزی اینفینیتی وارد که در مصاحبه‌ی اخیر توسعه‌دهندگان نیز به آن اشاره شد، قرار است تا مدت‌ها از Call of Duty Warzone پشتیبانی شود. لذا گفته می‌شود که این بازی در سایر قسمت‌های بعدی مجموعه‌ی Call of Duty در آینده نیز نقش خواهد داشت.

در شرایطی که اینفینیتی وارد به سختی مشغول پشتیبانی از بازی‌های Modern Warfare و Warzone است، سایر استودیوهای بازی‌سازی اکتیویژن (Activision) روی قسمت بعدی مجموعه Call of Duty که گفته می‌شود یک ریبوت برای Black Ops خواهد بود، کار می‌کنند. براساس شایعاتی که اخیراً در خصوص این بازی منتشر شده، احتمالاً نام آن Call of Duty: Black Ops Cold War خواهد بود.

منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده