// جمعه, ۱۶ اسفند ۹۸ ساعت ۱۰:۵۹

روز پنجشنبه ظهر در جریان یک آپدیت بزرگ فصل دوم از چپتر دوم بازی فورتنایت در دسترس قرار گرفت و در این مطلب راهنمای چالش‌های هفته سوم را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

پس از نزدیک به دو ماه از اتمام چالش‌های فصل اول از بازی فورتنایت چپتر 2، بالاخره اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر فورتنایت، فصل دوم را با یک آپدیت بزرگ در دسترس کاربران تمامی پلتفرم‌ها قرار داد. فصل دوم دستخوش تغییراتی شده است که اکثر آن به بتل پس مربوط می‌شود. ازطرفی با تغییر رابط کاربری نمایش چالش‌ها در لابی بازی و همچنان در داخل بازی، بازیکنان به‌راحتی می‌توانند محیط چالش‌ها را متوجه شوند. در این مطلب نحوه دریافت چالش‌های هفته سوم از فصل دوم فورتنایت چپتر 2 را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت که TNTina’s Trial نام دارد. چالش‌های فورتنایت پنجشنبه هر هفته ساعت ۵:۳۰ عصر به‌وقت ایران در دسترس قرار می‌گیرند.

چالش های هفتگی فورتنایت

چالش‌های TNTina’s Trial

اسم چالش توضیحات
Eliminate players using explosive پنج عدد از بازیکنان را با سلاح‌های انفجاری از بین ببرید
Search Chest at Holly Hedges or Retail Row ۱۰ عدد صندوق را در یکی از محیط‌های Holly Hedges یا Retail Row باز کنید
Destroy structures with Propane Tanks سازه‌ها را به‌واسطه‌ی ۱۰ عدد Propane Tank نابود کنید
Catch Air with a Motorboat ازطریق قایق موتوری پنج بار پرواز کنید
Visit different Landmarks از ۱۵ عدد Landmark مختلف در بازی دیدن کنید
Use Upgrade Bench to sidegrade a weapon از میز ارتقای داخل بازی استفاده و یکی از سلاح‌های خود را ارتقا دهید
Deal damage to Bosses به باس‌ها آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۵۰۰)
Land at The Rig, Hydro 16, and Logjam Woodworks در مناطق The Rig، Hydro 16 و Logjam Woodworks فرود آیید
Destroy Sentry Cameras or Sentry Turrets پنج عدد Sentry Camera یا Sentry Turret را از بین ببرید
Eliminate players without using shield or healing items in-between eliminations دو بازیکن را در حالی بکشید که بین کشتن هرکدام، از آیتم بازیابی نوار سلامت یا شیلد استفاده نکنید

در محیط‌هایی مثل The Rig یا The Shark بازیکنان می‌توانند کپسول‌های انفجاری قرمز رنگی را پیدا کنند که Propane Tanks نام دارد. ازاین‌رو در چالش ازبین‌بردن سازه‌ها، باید به‌واسطه ۱۰ کپسول، محیط را خراب کنید. در جالش پرواز ازطریق قایق موتوری، تنها کافی تعدادی سطح شیب‌دار را در آب بسازید و با قایق موتوری خود پنج بار از روی آن با سرعت بالا عبور کنید. Landmark، محیط‌های متعددی از نقشه فورتنایت چپتر 2 را به‌خود اختصاص می‌دهندو به‌عبارتی مدام وارد محیط‌هایی شوید که اسم ندارند تا بتوانید به‌راحتی این چالش را کسب کنید. در جریان چالش فرود آمدن در سه محیط ذکر شده، تنها کافی است در مکان‌های هایلایت شده در نقشه زیر فرود آیید.

درکنار درها و صندوق‌های قفل، معمولا Turretهای مختلفی قرار دارند. این Turretها می‌توانند به‌صورت دوربین یا Sentry باشند. برای کسب این چالش تنها کافی است پنج عدد از این نوع سیستم‌های امنیتی را از بین ببرید. در آخرین چالش هم تنها کافی است دو بازیکن را بلافاصله پشت سر هم بکشید تا به‌راحتی این چالش را تکمیل کنید. 

چالش های هفتگی فورتنایت

منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده