// دوشنبه, ۴ فروردین ۹۹ ساعت ۱۲:۰۱

باتوجه به فهرست منتشر شده از جدول مورد انتظارترین بازی‌های مجله هفتگی فامیتسو، Final Fantasy VII Remake رتبه اول را از آن خود کرده است.

بخشی در مجله هفتگی فامیتسو به نام جدول مورد انتظارترین بازی‌ها قرار دارد که مربوط‌به بازی‌ های پیش روی می‌شود. این جدول باتوجه‌به رأی کاربران و خوانندگان فامیتسو ساخته می‌شود و مورد انتظارترین بازی‌ها از دید مخاطبان را نشان می‌دهد. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، شماره جدید مجله هفتگی فامیتسو منتشر شده است و Final Fantasy VII Remake رتبه اول جدول مورد انتظارترین بازی‌ها را از آن خود کرده است.

البته در شماره قبلی هم Final Fantasy 7 Remake رتبه اول را از آن خود کرده بود و دومین هفته متوالی است که صدر جدول را از آن خود کرده است. در رتبه دوم بازی Animal Crossing: New Horizons قرار دارد که به تازگی عرضه شده است. این در حالی است که بازی Resident Evil 3 Remake در رتبه سوم قرار دارد و بازسازی بازی Trials of Mana هم در رتبه هفتم قرار گرفته است. در انتها مشخص شده است که جدول مورد انتظارترین بازی‌ها در شماره جدید فامیتسو، در بازه زمانی هشت اسفند ماه (۲۷ فوریه) تا ۱۴ اسفند ماه (چهار مارس) رای‌گیری شده است.

در ادامه می‌توانید جدول مورد انتظارترین بازی‌های مجله فامیتسو در شماره جدید را در زومجی مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

رتبه اسم بازی تعداد رای
۱ Final Fantasy VII Remake ۱۴۸۹ نفر
۲ Animal Crossing: New Horizons ۱۰۲۱ نفر
۳ Resident Evil 3 Remake ۶۴۳ نفر
۴ Tales of Arise ۶۰۲ نفر
۵ The Lgend of Zelda: Breath of the Wild 2 ۳۹۸ نفر
۶ Bayonetta 3 ۳۵۷ نفر
۷ Trials of Mana ۳۴۸ نفر
۸ Cyberpunk 2077 ۳۲۵ نفر
۹ Shin Megami Tensei 5 ۳۱۸ نفر
۱۰ The Last of Us Part 2 ۳۱۱ نفر

منبع Gamingbolt

کاراکتر باقی مانده