// یکشنبه, ۲۲ دی ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

نقشه تعاملی سریال The Witcher به شما این امکان را می‌دهد تا در دنیای این سریال غرق شوید و با خط داستانی دنیای وچیر آشنا شوید.

سریال The Witcher (ویچر) اقتباسی از رمانی با همین عنوان، اثر اندری ساپکوفسکی است که توسط شبکه نتفلیکس ساخته شده است. این سریال نه‌تنها توانست نظر مخاطبان را جلب کند، بلکه برای فصل دوم نیز تمدید شد. همچنین با پخش این سریال تعداد زیادی از بازیکنان دل‌تنگ تجربه‌ی بازی ویچر شدند؛ طوری‌که آمار و ارقام سایت استیم چارتس نشان می‌دهد که تعداد بازیکنان همزمان The Witcher 3: Wild Hunt روی استیم از مرز ۱۰۰ هزار نفر عبور کرده است.

با توجه با اینکه تمرکز صفحات شبکه‌های اجتماعی روی این سریال است، منطقی به نظر می‌رسد که سازندگان به‌دنبال ارائه‌ی محتویات جدید برای طرفداران باشند. به‌تازگی صفحه‌ی رسمی توییتر The Witcher یک نقشه تعاملی باجزئیات بسیار جذابی را از دنیای سریال The Witcher معرفی کرده است تا به طرفداران ایده‌ی بهتری از دنیای سریال The Witcher ارائه دهد. برای دیدن این نقشه می‌توانید به سایت رسمی سریال ویچر سر بزنید.

اگر علاقه دارید کمی بیشتر درباره دنیای The Witcher بدانید، این نقشه برای شما عالی خواهد بود. جالب‌ترین ویژگی این نقشه ویژگی خط داستانی یا همان تایم‌لاین‌ است. در پایین نقشه چهار جدول زمانی وجود دارد که یکی اتفاقات دنیای کلی را دنبال می‌کند درحالی‌که سه مورد دیگر داستان‌های گرالت، ینیفر و سیری را نشان می‌دهند. 

حین تماشای این تایم‌لاین‌ها متوجه رویدادهای مختلفی خواهید شد. هنگامی که روی هر کدام از این موارد کلیک کنید محل آن رویداد روی نقشه به شما نشان داده خواهد شد. با دوباره کلیک کردن روی این رویدادها می‌توانید توضیحات مفصلی درباره آنچه در آن‌جا رخ داده است دریافت کنید. اگر به اندازه کافی دقت کنید متوجه هیولاهای پنهانی روی نقشه خواهید شد. با کلیک روی آن‌ها، تصویر متحرک زیبایی از هیولا به همراه حقایق جالب درباره آنان به شما ارائه خواهد شد.

سریال Netflix هم‌اکنون روی نتفلیکس در دسترس است. بررسی فصل اول سریال The Witcher در زومجی را از دست ندهید. در ادامه می توانید تیزر کوتاهی از این نقشه را ببینید.

دانلود از آپارات

منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده