// پنجشنبه, ۳۱ مرداد ۹۸ ساعت ۲۱:۲۶

به‌تازگی تریلری از فیلم Ad Astra با بازی برد پیت برای تبلیغ در سینماهای IMAX منتشر شده که حاوی تصاویر جدیدی است.

ماه خرداد امسال بود که کمپانی فاکس قرن بیستم و والت دیزنی اولین تریلر رسمی فیلم Ad Astra (سفر به سوی ستارگان) را منتشر کردند و ماه گذشته نیز شاهد انتشار دومین تریلر رسمی این فیلم علمی تخیلی و مورد انتظار امسال بودیم. این فیلم قرار است در جشنواره فیلم ونیز 2019 حضور داشته باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم Ad Astra منتشر شده است. به‌تازگی فاکس قرن بیستم و والت دیزنی تریلر جدیدی از فیلم سفر به‌سوی ستارگان منتشر کرده‌اند که این تریلر در واقع برای تبلیغ این فیلم علمی‌تخیلی در سینماهای IMAX منتشر شده که بخش زیادی از تصاویر این تریلر را در دو تریلر اول مشاهده کرده بودیم. با این حال، در تریلر جدید فیلم Ad Astra شاهد تصاویر جدیدی نیز هستیم که بیشتر از گذشته با داستان و اتفاقات آن آشنا می‌شویم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر تریلر، فاکس قرن بیستم پوستر IMAX فیلم Ad Astra را نیز منتشر کرده که در آن شاهد حضور شخصیت روی مک‌براید با بازی برد پیت، هستیم. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر IMAX فیلم Ad Astra

برد پیت، تامی لی جونز، لیو تایلر، روث نگا، دونالد ساترلند، جیمی کندی، جان فین، لیسا همیلتون، جان اورتیز، کیمبرلی الیز و بابی نیش، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ad Astra حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده جیمز گری، کارگردان فیلم The Lost City of Z (شهر گمشده زی)، بوده است. فیلم Ad Astra قرار است داستان روی مک‌براید با بازی برد پیت را روایت کند. روی مک‌براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در ماموریتی یک‌طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری طولانی و پر خطر را آغاز کند تا دلیل شکست پدرش را متوجه شود و همچنین چیزی را که در حال تهدید حیات زمین است، نیز پیدا کند.

فیلم Ad Astra برای اکران در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۹ شهریور ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده