// سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۹:۲۶

پس از تماشای هفتاد و یکمین اپیزود از سریال هفتاد و سه قسمتی Game of Thrones، اکنون زمان گفت‌وگو درباره‌ی آن فرا رسیده است. همراه زومجی و این زوم‌کست جدید باشید.

«بازی تاج و تخت» پس از پخش اپیزود ۷۸ دقیقه‌ای اخیرش با کارگردانی دیوید ناتر، دیگر مخاطبان را برای جنگ پایانی آماده ساخت. اکنون بسیاری از خطوط داستانی کوچک به پایان خودشان رسیده‌اند و جان اسنو، دنریس تارگرین، سرسی، تیریون، جیمی و آریا و سگ شکاری، مهیای جمع‌بندی شدنِ قصه‌های طولانی مدت‌شان در قالب کاراکترهایی پرطرفدار می‌شوند. اما قسمت چهارم هم مثل همیشه، سوالات و نقدهای مثبت و منفی به‌خصوصی را واردشده بر خود دید که ما نیز نظرات مختلف و بعضا موافقی درباره‌ی آن‌ها داشتیم. پس چه راهی بهتر از آن که به صحبت بنشینیم و نقاط قوت و ضعف سریال را با دیدگاه‌های متفاوت‌مان، به زیر ذره‌بین ببریم.

قبل از آغاز به تماشای زوم کست پیش‌رو، در نظر داشته باشید که ما موقع صحبت راجع به سریال، بسیاری از رخدادهای مهمِ پیش‌آمده از قسمت اول فصل اول آن تا آخر قسمت چهارم هشتمین فصلش را اسپویل می‌کنیم. حتی شاید برخی از تئوری‌پردازی‌های کوتاه و بلندمان درست از آب دربیایند و خواسته یا ناخواسته، بخشی از داستان اپیزودهای باقی‌مانده را نیز لو بدهیم.

دانلود ویدیو از آپارات | تماشا در یوتیوب

علاوه‌بر نسخه‌ی ویدیویی، زوم‌کست‌های اپیزودیک زومجی برای بررسی و موشکافی قسمت‌های پایانی Game of Thrones، در قالب پادکست صوتی نیز در شنوتو منتشر می‌شوند و می‌توانید در آن فرم هم دنبال‌شان کنید. راستی، به مانند همیشه، در میان گذاشتن نظرات‌تان درباره‌ی زوم‌کست و خود سریال و نکات و مثبت و منفی‌اش با ما و دیگر مخاطبان را از یاد نبرید.

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده