// دوشنبه, ۹ دی ۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

تئاتر لایو اکشن Persona 5 The Stage که امروز آخرین اجرای خود را برگزار کرد، دور دوم خود را در پاییز سال ۲۰۲۰ از سر خواهد گرفت.

با پایان اولین رویداد Persona 5 The Stage، تیزر جدیدی از طرف Atlus منتشر شده که به بازگشت این رویداد محبوب در ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ در Yokohama و Osaka اشاره می‌کند.

دانلود ویدیو

یوشیده ساساکی (Yoshihide Sasaki) بازیگر نقش Goro Akechi قبلاً اعلام کرده بود که با بازی در مقیاس کوچکی از اولین نقش خود در این اجرا، راه را برای حضور برجسته‌ی خود در دنباله‌ی آن هموار می‌کند. مجموعه‌ بازیگرانی که در اجرای بعدی این رویداد حضور خواهند داشت به شرح زیر خواهد بود:

  • Hiroki Ino در نقش Hero
  • Kouhei Shiota در نقش Ryuji Sakamoto
  • Yuki Odera در نقش Ann Takamaki
  • Koji Kominami در نقش Yusuke Kitagawa
  • Yoshihide Sasaki در نقش Goro Akechi

اجرای اول این رویداد از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ دسامبر (۲۳ تا ۲۵ آذرماه ۹۹) در Osaka و سپس از ۱۹ تا ۲۹ دسامبر (۲۹ آذر تا ۹ دی) در Tokyo برگزار می‌شود. این بخش، آرک‌های اول و دوم بازی Persona 5 را پوشش خواهند داد.

Atlus در آخرین استریم بسته‌ی الحاقی Morgana’s Report اطلاعات جدیدی از بازی Persona 5 Royal را با طرفداران به اشتراک گذاشت. بر این اساس، قرار است حالت جدید My Palace درکنار DLC بازی Persona 5 Royal که شامل مبارزه دربرابر قهرمانان بازی Persona 3 و Persona 4 می‌شود منتشر شود. این مبارزات ازطریق حالت جدید Challenge Battle ارائه خواهند شد.

Atlus علاوه‌بر این، سومین تریلر کامل بازی Persona 5 Royal را منتشر کرد که در آن، همه‌ی اعضای گروه از جمله Joker، Kasumi، Ryuji، Ann، Yusuke، Makoto، Futaba، Haru و Morgana معرفی می‌شوند. تریلر معرفی Goro در خلال اولین استریم زنده‌ی این بازی پخش شد که Atlus بیشتر درباره محدودیت‌های استریمینگ در آن صحبت می‌کرد. یک تریلر جدید دیگر نیز در این فاصله پخش شده که به توضیح جزئیات Challenge Battles، رویدادهای جدید و سیستم Fusion Alarm می‌پردازد.

بازی Persona 5 Royal، یک سری نسخه‌های دیگر نیز دارد که طرفداران در صورت علاقه مندی می‌توانند خریداری کنند. نسخه‌ی Steelbook Launch Edition این بازی همان‌طور که از نام آن مشخص است، شامل یک کیس فوق‌العاده‌ زیبا و فلزی برای دیسک‌های بلوری این بازی خواهد بود.

نسخه‌ی Phantom Thieves Edition هزینه‌ی بیشتری را به‌دنبال خواهد داشت اما درکنار بازی، یک کتاب هنری زیبا، CD تمامی موسیقی‌های متن بازی، یک تم داینامیک برای کنسول PS4، یک کیس کلکسیونی و ماسک Joker، قهرمان بازی Persona 5 ارائه خواهد شد. ضمن اینکه این نسخه، کیس فلزی Steelbook Launch Edition را نیز خواهد داشت.

نسخه‌ی انحصاری بازی Persona 5 Royal برای کنسول پلی‌ استیشن 4 در تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۲۰ (دهم آبان) در ژاپن منتشر شده و در ۳۱ام ماه مارس (۱۲ فروردین ۱۳۹۹) برای سایر کشورهای غربی نیز عرضه خواهد شد. این بازی تاکنون فروش ۴۰۰ هزار نسخه‌ای خود در ژاپن را پشت سر گذاشته و این در شرایطی است که بازی اصلی Persona 5 به آمار فروش جهانی ۳.۲ میلیون نسخه دست یافته است.

منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده