// چهار شنبه, ۲۴ مهر ۹۸ ساعت ۱۸:۳۱

روز سه‌شنبه ظهر در جریان یک آپدیت بزرگ چپتر دوم بازی فورتنایت در دسترس قرار گرفت و در این مطلب راهنمای چالش‌های آغازین این فصل اول را به اشتراک گذاشته‌ایم.

پس از وعده‌های مختلف اپیک گیمز (Epic Games) سازنده و ناشر فورتنایت، بالاخره روز سه‌شنبه ظهر چپتر دوم در دسترس کاربران قرار گرفت. جدای از تغییرات گیم‌پلی و نقشه بازی، سیستم دریافت چالش‌ها هم دست‌خوش تغییراتی شده است و دیگر خبری از ستاره‌های معروف نیست. به‌عبارتی سطح و Tier بازیکنان یکی شده است و با انجام چالش‌های هفتگی و انجام کارهای مختلف در بازی XP دریافت می‌کنید. اگر از دارندگان بتل پس فورتنایت باشید، با بالاتر رفتن سطح شما جوایز مختلفی را کسب خواهید کرد. با شروع Fortnite Chapter 2 در روز سه‌شنبه، چالش‌های آغازین در دسترس قرار گرفتند که شامل ۱۱ چالش برای آشنایی بازیکن با جهان بازی و مکانیسم‌های تازه اضافه شده، می‌شود. در این قسمت از راهنمای چالش‌های چپتر دوم فورتنایت، به‌سراغ چالش‌های آغازین فصل اول رفته‌ایم.

چالش‌های New World

اسم چالش توضیحات
Eliminate at Lazy Lake or Misty Meadows کشتن سه بازیکن در یکی از محیط‌های Lazy Lake یا Misty Meadows
Discover Land Marks آزاد سازی محیط‌هایی که اسمی برای آن‌ها نوشته نشده است
Discover Named Location آزاد کردن ۱۰ محیط دارای اسم نقشه بازی
Ride a Motorboat in Different Matches استفاده از قایق موتوری در سه بازی مختلف
Deal damage with Assault Rifle آسیب‌رساندن به‌سایر بازیکنان با سلاح اسالت رایفل (میزان آسیب‌رسانی ۵۰۰)
Search Chests at Sweaty Sounds or Retail Row پیدا کردن هفت صندوق در یکی از محیط‌های Sweaty Sounds یا Retail Row
Eliminate opponents in different Matches کشتن حداقل یک بازیکن در پنج بازی مختلف
Deal damage with SMGs, Shotguns and Pistols in Single Match آسیب‌رساندن به‌سایر بازیکن در یک بازی با سلاح‌های SMG، پیستول و شات‌گان
Catch a weapon using a Fishing Pod گرفتن یک سلاح به‌واسطه چوب ماهیگیری
Carry a knocked player 10m یکی از بازیکنان بازی را ۱۰ متر حمل کنید
Search hidden F found in The New World loading screen حرف F مخفی در صفحه پس‌زمینه چالش‌های New World را پیدا کنید

در جریان دومین چالش از چالش‌های آغازین فورتنایت که قبل از هفته اول در دسترس قرار گرفته است، بازیکنان ابتدا باید ۱۰ محیط را در نقشه بازی آزاد کنند. این ۱۰ محیط شامل ۱۰ محیطی که اسم دارند (روی نقشه بازی به شکل علامت سؤال قرار گرفته‌اند) و ۱۰ محیط معمولی بازی می‌شود. به‌عبارتی باید ۲۰ محیط را آزاد کنید تا دو چالش مربوطه را دریافت کنید. قایق موتوری تنها وسیله نقلیه‌ای است که برای بازیکنان درنظر گرفته شده است. در پنج بازی مختلف باید از آن‌ها استفاده کنید که درکنار اکثر مناطق ساحلی یا دریایی بازی دیده می‌شوند. این در حالی است که در چالش گرفتن یک سلاح به‌واسطه چوب ماهیگیری، ابتدا باید یک چوب ماهیگیری را پیدا کنید و در ادامه مشغول ماهی گرفتن شوید. زمانی‌که مشاهده کردید قلاب شما به داخل آب فرو رفت، آن را بکشید تا آیتم خود را کسب کنید. یکی از مکانیسم‌های جدید چپتر دوم Fortnite هم حمل سایر بازیکنان است. در چالش حمل بازیکنی که روی زمین افتاده است، مهم نیست که هم‌تیمی شما است یا دشمن؛ او را بلند کنید و ۱۰ متر بدوید. 

چالش Search hidden F found in The New World loading screen

در ادامه می‌توانید محل دقیق حرف F قرار داده شده در نقشه بازی Fortnite را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده