// شنبه, ۱۳ مرداد ۹۷ ساعت ۱۷:۰۱

در جدیدترین زوم‌کست زومجی، در کنار امیر سلامتی، به معرفی بازی‌های رومیزی‌ای پرداخته‌ایم که برای طرفداران سوپرهیروهای معروف ساخته شده‌اند.

اگر بخواهیم با خودمان رورواست باشیم، همه ما به نحوی عاشق یکی از سوپرهیروهای ساخته شده توسط ذهن خلاق سازنده‌هایشان هستیم. از بتمن و سوپرمن گرفته تا اسپایدر من و مرد آهنی، همه ما حداقال یکبار خود را در لباس این قهرمان‌های دوست‌داشتنی دیده‌ایم. محبوبیت این شخصیت‌های به قدری زیاد است که در تمام محصولات سرگرمی، ردپایی از آنها دیده می‌شود. 

بازی‌های رومیزی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و تا بحال بازی‌های بی‌شماری از روی این شخصیت‌ها ساخته شده است. مانند بسیاری از محصولات اقتباسی، برخی از این بازی‌ها متوسط و برخی از آنها بسیار خوب هستند و حتی می‌توانند خود را به عنوان رقیب جدی برای بازی‌های رومیزی بسیار معروف نیز مطرح کنند. در جدیدترین زوم‌کست زومجی، تصمیم گرفتیم به معرفی بازی‌هایی با فضای ابرقهرمان‌های معروف کمپانی‌های مارول و دی‌سی بپردازیم. به همین دلیل از امیر سلامتی، یکی از موسسین و اعضای وب‌سایت رومیز که تخصص‌شان بازی‌های رومیزی است، دعوت کردیم تا به ما تعدادی از این بازی‌ها را معرفی کند.

در این زوم‌کست، به معرفی بازی‌های Marvel/DC Deck Building، Marvel/DC Dice Masters، Batman Gotham City، Hellboy The Board Game و Thanos Rising: Avengers Infinity War پرداخته‌ایم. پس با ما و معرفی این بازی‌های جذاب، همراه باشید:

دانلود ویدیو از وب‌سایت آپارات | تماشا در یوتیوب

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده