// دوشنبه, ۲۱ اسفند ۹۶ ساعت ۱۲:۲۸

طبق اعلام مایکروسافت، در بازی State of Decay 2 خبری از خرید‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود. 

State of Decay 2 یک بازی جهان‌ باز و زامبی‌ محور است که در آن، باید برای بقا و زنده ماندن در جهانی پر از زامبی تلاش کنید. چندی پیش مایکروسافت تاریخ انتشار بازی State of Decay 2 را اعلام کرد که بر اساس آن، این اثر در تاریخ ۱ خرداد با قیمت ۳۰ دلار برای ایکس باکس وان و ویندوز 10 منتشر می‌شود. State of Decay 2 همچنین از طریق سرویس Game Pass هم در دسترس خواهد بود و مشترکین این سرویس، از همان روز انتشار بازی قادر به تجربه آن خواهند بود. 

حال در جدید‌ترین اخبار بازی، مایکروسافت اعلام کرده که در بازی State of Decay 2 خبری از خرید‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود و مخاطبین، با پرداخت همان ۳۰ دلار قادر به تجربه بازی به شکل کامل هستند و نیازی به پرداخت مبلغ اضافی نخواهند داشت. البته State of Decay 2 یک نسخه آلتیمیت به قیمت ۵۰ دلار هم دارد که شامل نسخه اول این مجموعه، DLC‌ های بازی و چهار روز دسترسی زودتر به این اثر می‌شود. 

در پایان State of Decay 2 از سرویس Play Anywhere هم پشتیبانی خواهد کرد و با خرید نسخه دیجیتالی آن روی هریک از پلتفرم‌ها، نسخه دیجیتالی دیگر پلتفرم را هم به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. 

منبع IGN
کاراکتر باقی مانده