// پنجشنبه, ۱۷ آبان ۹۷ ساعت ۱۹:۳۱

کمپانی برادران وارنر پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم Aquaman (آکوامن) را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی برادران وارنر پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم Aquaman را منتشر کرده است. ماه گذشته دومین تریلر رسمی فیلم Aquaman منتشر شد که در آن شاهد تصاویر جدید بسیاری از اتفاقات جدیدترین فیلم دی سی (DC) بوده‌ایم و حال با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم آکوامن، کمپانی برادران وارنر به دنبال گسترش تبلیغات این فیلم مورد انتظار است و به همین منظور پوسترهای جدیدی از این فیلم را منتشر کرده است. در ۶ پوستری که برای شخصیت‌های این فیلم منتشر شده، شاهد حضور شخصیت‌هایی چون آکوامن با بازی جیسون موموآ، آتلانا با بازی نیکول کیدمن، اورم ماریو با بازی پاتریک ویلسون، بلک مانتا با با بازی یحیی عبدل متین دوم، نیودیس ولکو با بازی ویلم دفو و شاه نرئوس با بازی دولف لاندگرن، هستیم. شما در ادامه می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید:

Aquaman Poster

Aquaman Poster

جیسون موموآ در نقش آرتور کری (آکوامن)، امبر هرد در نقش ملکه مرا، پاتریک ویلسون در نقش اورم ماریو (اوشن مستر)، نیکول کیدمن در نقش آتلانا (مادر آکوامن)، یحیی عبدل متین دوم در نقش بلک مانتا، تمورا موریسون در نقش توماس کوری (پدر آکوامن)، ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو، دولف لاندگرن در نقش شاه نرئوس، لودی لین در نقش مارک، گراهام مک‌تاویش، رندل پارک در نقش دکتر استیون شین و مایکل بیچ در نقش جسی کین (پدر بلک مانتا)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Aquaman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Aquaman قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر امسال (۳۰ آذر) اکران شود. کارگردانی این فیلم بر عهده جیمز وان براساس فیلمنامه‌ای از ویل بیل بوده است. به‌تازگی مراحل ساخت و تولید فیلم Aquaman نیز رسما به پایان رسیده است.

منبع IGN
کاراکتر باقی مانده