// پنجشنبه, ۴ خرداد ۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

کمپانی لوکاس فیلم تصاویر و ویدیو جدیدی از پشت صحنه تولید و فیلمبرداری فیلم Star Wars: The Last Jedi منتشر کرده است.

به مناسبت چهلمین سالگرد مجموعه جنگ ستارگان (Star Warss) شماره جدید مجله ونتی فر (Vanity Fair) به فیلم جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) اختصاص داده شده است. چند روز پیش این مجله چهار تصویر روی جلد از این فیلم مورد انتظار منتشر کرد و حال ویدیو جدیدی از پشت صحنه تولید و فیلمبرداری این فیلم منتشر کرده است. در این ویدیو بخش‌هایی از مراحل فیلمبرداری این فیلم نمایش داده می‌شود و همچنین برخی از عوامل سازنده و بازیگران فیلم Star Wars: The Last Jedi نیز صحبت می‌کنند. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

علاوه بر این، مجله ونتی فر تصاویر جدیدی از بازیگران، عوامل تیم سازنده و شخصیت‌های فیلم Star Wars: The Last Jedi منتشر کرده است. در این تصاویر، برای اولین‌بار برخی از شخصیت‌های این فیلم از جمله بنیسیو دل تورو و لورا درن نشان داده می‌شوند. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

Star Wars: The Last Jedi Characters Images

هفته گذشته، بخش ژاپنی کمپانی لوکاس فیلم آگهی تبلیغاتی جدیدی از فیلم Star Wars: The Last Jedi منتشر کرد. در این آگهی وعده افشای یک حقیقت تکان‌دهنده و بسیار بزرگ از مجموعه جنگ ستارگان در فیلم جدید، داده شده است. ماه فرودین امسال، لوکاس فیلم سرانجام اولین تریلر و اولین پوستر رسمی فیلم Star Wars: The Last Jedi را منتشر کرد. دیزی ریدلی، مارک همیل، بنیسیو دل تورو، کری فیشر، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک، دومهنل گیلسون،گوئندولین کریستی، لوپیتا نیونگو، آنتونی دنیلز، لورا درن واندی سرکیس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Last Jedi حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده رایان جانسون بوده است.

فیلم Star Wars: The Last Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ (۲۴ آذر ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است.

منبع ComingSoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده