// دوشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۳:۳۲

کمپانی مارول و شبکه نت فلیکس اخیرا پوسترهای متحرکی از فصل اول سریال The Defenders منتشر کرده است.

اواسط این ماه، سرانجام کمپانی مارول و نت‌فلیکس اولین تریلر رسمی سریال مورد انتظار دیفندرز (The Defenders) را منتشر کردند. حال مارول و شبکه نت‌ فلیکس با انتشار تویت‌های متعدد در توییتر، پوسترهای جدید و متحرکی از این سریال منتشر کرده‌اند. این پوسترها روی دردویل، جسیکا جونز، لوک کیج و آیرون فیست که چهار شخصیت اصلی سریال هستند، تمرکز دارد. شخصیت دردویل در ۲ پوستر از ۵ پوستر منتشر شده حضور دارد و زمان پوستر آیرون فیست نسبت به سه شخصیت دیگر طولانی‌تر است. با این حال، این پوسترها اطلاعاتی از داستان و اتفاقات سریال The Defenders را فاش نمی‌کند و تنها شخصیت‌های اصلی سریال را در محیط‌هایی نشان می‌دهد که به آن‌ها مرتبط است. شما در ادامه می‌توانید این پوسترهای متحرک را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

چارلی کاکس در نقش دردویل، فین جونز در نقش آیرون فیست، مایک کولتر در نقش لوک کیج، کریستین ریتر در نقش جسیکا جونز، سیمون میسیک در نقش میستی نایت، الدن هنسون در نقش فاگی نلسون، دبورا آن ول در نقش کارن پیج، اسکات گلن در نقش استیک، کری-ان ماس در نقش جری هوگارت، اکا داروایل در نقش مالکوم دوکاس، ریچل تیلور در نقش تریش واکر و روزاریو داوسون در نقش کلیر تمپل، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال The Defenders حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ماه گذشته، مارول و نت‌فلیکس با انتشار ویدیویی کوتاه، تاریخ انتشار فصل اول سریال The Defenders را رسما تایید و اعلام کردند. این سریال قرار است در تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۱۷ (۲۷ مرداد ۱۳۹۶) از این شبکه منتشر شود.


منبع ComicBookMovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده