// سه شنبه, ۱۷ اسفند ۹۵ ساعت ۱۹:۳۲

شبکه FX تیزر جدیدی از فصل سوم سریال فارگو (Fargo) منتشر کرده است که برای اولین بار ایوان مک گرگور را در این سریال مشاهده می‌کنیم.

یکی از نکات جالب توجه فصل سوم سریال Fargo، حضور ایوان مک‌گرگور است. او در این سریال قرار است در دو نقش به ایفای نقش بپردازد. حال FX تیزر جدیدی از فصل سوم سریال Fargo منتشر کرده است که در آن برای اولین بار شخصیت ری استاسی را مشاهده می‌کنیم که عفو مشروط خورده و در حال خوردن شام است. ری استاسی یکی از دو نقشی است که مک‌گرگور در این سریال بازی کرده است. همچنین در این تیزر برای اولین بار شخصیت گلوریا برگل با بازی کری کن و نیکی سوانگو با بازی مری الیزابت وینستد را نیز مشاهده می‌کنیم. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود Full HD1080p

علاوه بر این، شبکه FX ویدیو تبلیغات کوتاه دیگری نیز از فصل سوم سریال Fargo منتشر کرده است، اما مانند اولین تیزر فصل سوم این سریال که هفته گذشته منتشر شد، اطلاعاتی از اتفاقات فصل سوم این سریال را به اشتراک نمی‌گذارد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود Full HD1080p

اوایل این ماه، شبکه FX تاریخ انتشار فصل سوم سریال Fargo را اعلام کرد. پخش هفتگی فصل سوم این سریال از تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۷ (۳۰ فروردین ۱۳۹۶) آغاز خواهد شد. طبق اطلاعاتی که وب‌سایت ددلاین از فصل سوم این سریال منتشر کرده، فصل جدید سریال Fargo الهام گرفته شده از فیلم سینمایی Fargo به کارگردانی برادران کوئن است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. در این سریال شاهد حضور بازیگران و شخصیت‌های جدیدی هستیم. ایوان مک‌گرگور ایفاگر نقش امت و ری استاسی، برادران دو قلو، در فصل سوم سریال Fargo است.

ادامه خبر ممکن است داستان فصل سوم فارگو را فاش کند.

امت مدیر پارکینگ و پمپ بنزین کینگ در شهر مینسوتا است که آن را یک داستان و الگوی موفقیت از نوع آمریکایی توصیف می‌کند، این در حالی است که ری شخصیت بسیار محتاطی دارد و سال‌ها در زیر سایه برادرش امت زندگی کرده است. رقابت و دعواهای این دو برادر منجر به این می‌شود که این دو در یک مسیر پیچیده و مبهم قرار بگیرند که با دزدی از یکدیگر شروع می‌شود، اما در نهایت یکی از این دو برادر دیگری را به قتل خواهد رساند تا این رقابت به پایان برسد.

علاوه بر مک گرگور، مری الیزابت وینستد، کری کن، جیم گافیگان، مایکل استلبرگ، دیوید تیولیس، اسکات مک نایری، کاران سونی، توماس مان و فرد ملامد دیگر بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فصل سوم سریال Fargo تایید شده استفیلمبرداری و تولید فصل سوم این سریال از ماه ژانویه (دی-بهمن) در شهر کلگری کشور کانادا آغاز شد و به نظر می‌رسد که فیلمبرداری این سریال به پایان رسیده باشد.

نوآ هاولی که کار ساخت دو فصل اول سریال Fargo را بر عهده داشته، برای ساخت و تولید فصل سوم این سریال نیز بازگشته است و جو و اتان کوئن نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال Fargo حضور دارند. تمرکز هاولی پیش از ساخت و تولید فصل سوم سریال Fargo، بر روی ساخت و تولید سریال Legion (لژیون) بوده است.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده