// شنبه, ۵ فروردین ۹۶ ساعت ۲۱:۳۱

بیگ بن اینتراکتیو اعلام کرد که در حال همکاری با استودیو گیمز وورکشاپ برای ساخت بازی بنام Warhammer Fantasy Battles است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو بیگ بن اینتراکتیو و گیمز وورکشاپ در جریان همکاری خود بازی هک اند اسلش Warhammer Fantasy Battles را معرفی کردند. این بازی برای رایانه‌های شخصی، و کنسول‌های بازی در حال توسعه است.

بازی Warhammer Fantasy Battles توسط استودیو اکو سافتور، سازنده بازی How To Survive، در حال ساخته شدن است و اولین بازی هک اند اسلش برای مجموعه وارهمر به حساب می‌آید. در این بازی شاهد دنیایی تاریک و خونین بوده که بازیکنان به عنوان یک قهرمان وارد بازی شده و با هرج و مرجی که بوجود آمده است دست و پنجه نرم می‌کنند.

بنویت کلرک، کارگردان بیگ بن اینتراکتیو در این باره می‌گوید:

ما واقعا خوشحال هستیم که با گیمز وورکشاپ برای ساخت این بازی در حال همکاری هستیم که قصد دارد به خوبی از دنیای غنی وارهمر استفاده کند. بیگن بن اینتراکتیو و اکو سافتور و خود من از قدیم جز طرفداران این مجموعه به حساب می‌آییم. بازی Warhammer Fantasy Battles در سبک هک اند اسلش بسیار نوآورانه خواهد بود و تجربه‌ای جدید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در همین راستا جان گیلارد، رئیس بخش لایسنس کردن بازی‌ها در گیمز وورکشاپ، می‌گوید:

ما بسیار خوشحالیم که در این پروژه با بیگ بن اینتراکتیو درحال همکاری هستیم و به مخاطبان فرصتی داده شده است تا بتوانند تجربه ناب از نظر داستانی در دنیای وارهمر کسب کنند. استودیو اکو سافتور کار بسیار بزرگی با مجموعه How To Survive انجام داد و ما مطمئن هستیم به خوبی از این پروژه نیز سربلند بیرون خواهند آمد. من می‌دانم که اکو سافتور و بیگ بن اینتراکتیو جز طرفداران قدیمی آی‌پی ما به حساب می‌آیند و من منتظرم ببینم نتیجه کار چه چیزی خواهد شد.

متاسفانه اطلاعات بیشتری از دنیای بازی منتشر نشده است و باید منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتر حول این بازی منتشر شود.


منبع Gematsu

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده