// چهار شنبه, ۱۵ آذر ۹۶ ساعت ۲۳:۵۷

سریال American Gods (خدایان آمریکایی) بعد از از دست دادن دو سازنده و تهیه کننده خود، حال در آستانه از دست دادن یکی از ستارگان محبوب خود یعنی کریستن چنووس است.

چندی پیش اعلام شد که سازندگان و دو تن از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال American Gods (خدایان آمریکایی) یعنی برایان فولر و مایکل گرین به خاطر اختلاف‌نظرها و مشکلات مالی‌ای که با کمپانی FremantleMedia پیدا کرده بودند، این پروژه را ترک کردند و دیگر در فصل دو نقشی نخواهند داشت. درست چند روز بعد از انتشار این خبر مهم، مشخص شد که شبکه Starz ممکن است با مشکل جدیدی روبه‌رو و مجبور شود با مانع جدیدی دست و پنجه نرم کند. به موجب همین تغییرات در سازندگان و مسئولان اصلی پروژه، یکی از بازیگران محبوب این سریال هم به‌تازگی اعلام کرده که از حضور خود در فصل دوم چندان مطمئن نیست و به احتمال خیلی زیاد در فصل دوم سریال خدایان آمریکایی ایفای نقش نخواهد کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کریستن چنووس که در این مجموعه تلویزیونی نقش ایستر، الهه سپیده دم آلمانی، را ایفا می‌کرد، در مصاحبه جدیدی که گزارشگر سایت خبری ورایتی با او ترتیب داده بود خطاب به گزارشگر و طرفداران این سریال درباره وضعیت خود و اینکه ممکن است شرایط حضور او در آینده‌ای نزدیک دستخوش تغییراتی شود صحبت کرد. او در این مصاحبه اعلام کرد که این برایان فولر بود که به خاطر گذشته مشترکی که این دو در پروژه تولید سریال Pushing Daisies با یکدیگر داشتند و با هم آشنا بودند، از او خواست که به تیم بازیگران این مجموعه تلویزیونی بپیوندد. او در این گفتگو اینگونه درباره پیوستن خود به پروژه صحبت کرد:

زمانی که برایان فولر سازنده و تهیه‌کننده اجرایی سریال American Gods بود، من برای ایفای نقش در چندین قسمت در این مجموعه حضور یافتم، اما حالا نمی‌دانم که چه کاری می‌خواهم انجام دهم و چه پیش خواهد آمد. حضور یا عدم حضور من در فصل دوم سریال American Gods کاملا به این بستگی دارد که چه کسی قرار است سازندگی و هدایت فصل جدید را بر عهده داشته باشد.

american gods

چندی پیش گزارش شده بود که بیش از نصف فیلمنامه فصل دوم سریال خدایان آمریکایی به طور کامل نوشته شده و این خبر مربوط به زمانی است که فولر و گرین هنوز پروژه این سریال را ترک نکرده بودند. با این حال، هنوز جانشین فولر و گرین در فصل دوم سریال American Gods انتخاب و معرفی نشده است. همچنین مشخص نیست که اگر فرد یا افراد جدیدی را بخواهند جایگزین این دو بکنند، آیا این اعضای جدید قرار است همان راهی را که فولر و گرین تا به امروز پیش می‌رفته‌اند تا انتهای سریال ادامه دهند یا قرار است به طور کل این فصل را از ابتدا و از نقطه صفر آغاز کنند و پروژه را بر اساس دیدگاه و نظر خودشان پیش ببرند. نیل گیمن، خالق رمان خدایان آمریکایی نیز اعلام کرد که او قرار نیست جانشین فولر و گرین در این سریال شود و در حال کار روی سریال Good Omens (نشانه‌های خوب) است.

از طرف دیگر کریستن چنووس در این مصاحبه نکته مهم دیگری را عنوان کرد و آن هم این بود که دوستان بازیگر او که در این مجموعه با یکدیگر هم‌بازی بوده‌اند اعلام کرده‌اند که اگرچه در حال حاضر منتظر هستند تا ببینند چه اتفاقی در آینده بر سر این پروژه می‌آید و چه کسی را برای هدایت آن منصوب خواهند کرد، اما به‌شدت در این فکر هستند که آنها باید چه کنند؛ آیا آنها هم لازم است در پروژه بمانند یا از همین حالا تیم را ترک کنند. چنووس درباره این موضوع بیشتر صحبت کرد و گفت:

همه اعضای تیم بازیگری خیلی با یکدیگر درباره این موضوع صحبت می‌کنند. اتفاقا امشب هم قرار است همگی دور یکدیگر جمع شویم و درباره اینکه چه اتفاقاتی ممکن است در آینده بیفتد و بهتر است که ما چه کاری انجام دهیم، صحبت کنیم.

پیش از آنکه فولر و گرین پروژه را به دلیل اختلاف نظرات با کمپانی سازنده ترک کنند، فصل دوم سریال American Gods قرار بود در قالب ۱۰ قسمت تولید و در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۸ از شبکه استارز (Starz) منتشر شود، اما در حال حاضر مشخص نیست که این تغییرات و اتفاقات قرار است چه تاثیری را روی روند ساخت فصل دوم این سریال بگذارد.

ریکی ویتل، ایان مک‌شین، امیلی براونینگ، پابلو شرایبر، کریسپین گلاور، یتاید بداکی، بروس لانگلی، اورلاندو جونز، جاناتان توکر، جرمی دیویس، جیلین اندرسون، پیتر استورماره، کلوریس لیچمن، بت گرانت، کوربین برنسن، کریستن چنووس، دین کوک، دمور بارنز، امید ابطحی، موسی کرایش و بتی گیلپین از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال American Gods حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

نظر شما درباره این سریال چیست؟ آیا جدا شدن برایان فولر و مایکل گرین از پروژه تولید این سریال کار درستی بود و به نفع هر دو طرف تمام شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده