// دوشنبه, ۲۲ آبان ۹۶ ساعت ۱۴:۲۸

کمپانی باندای نامکو با انتشار یک ویدیو اعلام کرد که نوکتیس لوسیس کایلوم، به عنوان بسته الحاقی به بازی Tekken 7 اضافه خواهد شد.

یکی از موارد جالب بازی‌های مبارزه‌ای قرار گرفتن شخصیت‌های مطرح سایر بازی‌ها به عنوان بسته‌های الحاقی است. چند روز پیش بود که شاهد معرفی فایتر پک ۳ بازی Injustice 2 و حضور لاک پشت‌های نینجای دوست داشتنی بودیم که حسابی هواداران را خوشحال کرد. حال باندای نامکو نیز با انتشار یک خبر هواداران بازی Final Fantasy XV و بازی Tekken 7 را در توییتر شگفت‌زده کرد.

با توجه به اخبار بازی منتشر شده،‌ کمپانی باندای نامکو، سازنده و ناشر بازی Tekken 7، با انتشار یک ویدیو اعلام کرد که شخصیت نوکتیس لوسیس کایلوم به عنوان یک بسته الحاقی به بازی Tekken 7 اضافه خواهد شد. در واقع نوکتیس سومین بسته الحاقی است که برای این بازی در نظر گرفته شده و در بهار ۲۰۱۸ شاهد عرضه‌اش هستیم.

همانطور که در تریلر معرفی نوکتیس مشاهده می‌کنیم، نوکتبیس به واسطه‌ی شمشیر مخصوص خود (Engine Blade) به حریف خود ضربه وارد کرده و از طریق جادوی آتش، می‌توانید ضربات ترکیبی را روی حریف اعمال کنید. همچنین شاهد استیج مخصوص نوکتیس که همان گاراژ معروف بازی Final Fantasy XV است، هستیم. در ادامه می‌توانید ویدیو معرفی شخصیت نوکتیس برای بازی Tekken 7 را در زومجی تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو به آپارات مراجعه کنید

با اینکه نوکتیس در بهار ۲۰۱۸ برای این بازی عرضه می‌شود ولی کاربران می‌توانند منتظر گیس هاوارد، شخصیت دنیای Fatal Fury و King of Fighters، باشند که در ماه دسامبر عرضه خواهد شد.

منبع GameSpot

کاراکتر باقی مانده