// یکشنبه, ۱۹ دی ۹۵ ساعت ۲۰:۰۱

فروشگاه اینترنتی اگزو، به مدت ۲۴ ساعت فروش فوق‌العاده‌ای را برای ماوس‌های گیمینگ ریزر و لاجیتک خود در نظر گرفته است.

برای گیمری که عادت دارد با رایانه شخصی خود به بازی بپردازد، هیچ‌چیزی مهم‌تر از یک ماوس خوب با دقت بالا و راحتی نیست. یک ماوس خوب با داشتن ویژگی‌هایی از قبیل دقت بالا، راحتی در استفاده‌های طولانی مدت و پاسخ‌دهی سریع، می‌تواند به راحتی برنده را در یک بازی مشخص کند. حال می‌خواهد این بازی یک بازی شوتر اول شخص باشد یا یک بازی استراتژی. فروشگاه اینترنتی اگزو، با در نظر گرفتن این نکته، به مدت ۲۴ ساعت تعدادی از ماوس‌های مخصوص بازی بالارده لاجیتک و ریزر را با تخفیف‌های فوق‌العاده‌ای عرضه می‌کند. کاربران وب‌سایت زومجی، می‌توانند با استفاده از کد تخفیف RZLOGzoomg، محصولات زیر را با تخفیف تهیه کنند.

ماوس بالارده لاجیتک G900 که در حالت عادی با قیمت ۶۶۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، با استفاده از کد تخفیف RZLOGzoomg به مدت ۲۴ ساعت با قیمت ۵۸۰ هزار و ۸۰۰ تومان در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد. این ماوس با داشتن طراحی ارگونومیک، عملکرد وایرلس بسیار خوب و طراحی نیمه ماژولار خود، یکی از خاص‌ترین و بهترین ماوس‌های لاجیتک محسوب می‌شود.

محصول دیگری از کمپانی لاجیتک که در این فروش ویژه قرار گرفته است، ماوس G700s است. این ماوس نیز در حالت عادی با قیمت ۳۸۰ هزار تومان به فروش می‌رود که استفاده از کد تخفیف ذکر شده، علاقمندان می‌توانند آن را با پرداخت ۳۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان تهیه کنند. این ماوس یکی از ماوس‌های بالارده و خوش قیمت لاجیتک است که علاوه بر خوش‌دستی، عملکرد وایرلس بسیار خوبی دارد و دارای چندین کلید قابل برنامه‌ریزی است.

ماوس ریزر مامبا، که محبوب‌ترین ماوس ریزر محسوب می‌شود نیز در حالت عادی قیمتی ۶۶۰ هزار تومانی دارد و با استفاده از کد تخفیف ذکر شده شما می‌توانید آن را با قیمتی معادل ۵۸۰ هزار و ۸۰۰ تومان تهیه کنید. ماوس Razer Mamba دارای یک طراحی ساده و شیک است و اپلیکیشن همراه آن که Razer Synapse نام دارد، قابلیت‌های بسیار کاربردی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این ماوس، دارای نورپردازی قابل شخصی‌سازی فوق‌العاده‌ای نیز است.

Razer Ouroboros نیز دیگر ماوس ریزر است که در این فروش ویژه قرار گرفته است. ریزر Ouroboros در فروش ویژه ۲۴ ساعته، با قیمت ۵۴۵ هزار تومان عرضه می‌شود. از ویژگی‌های این ماوس می‌توان به قابلیت‌های شخصی‌سازی، حالت‌ استفاده به صورت بی‌سیم و باسیم و دو حسگر با دقت بسیار بالا اشاره کرد. 

آخرین محصولی که در این فروش ویژه قرار گرفته است، ماوس ناگا است که برای بازیکنان حرفه‌ای MMO طراحی شده است. ماوس Naga Epic هم که در حالت عادی با قیمت ۶۱۵ هزار تومان به فروش می‌رود، در این فروش ویژه ۲۴ ساعته با تخفیف و با قیمت ۵۴۱ هزار و ۲۰۰ تومان در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

این فروش ویژه فقط به مدت ۲۴ ساعت ادامه خواهد داشت و شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف RZLOGzoomg، از این تخفیف‌های فوق‌العاده استفاده کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/

تهیه شده در زومجی
کاراکتر باقی مانده