// شنبه, ۱۳ شهریور ۹۵ ساعت ۱۹:۰۲

کمپانی THQ Nordic به مناسبت ۱۰ سالگی بازی نقش‌آفرینی Titan Quest، نسخه Titan Quest Anniversary Edition آن را عرضه کرد. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

Titan Quest یک بازی نقش‌آفرینی/اکشن با دوربین ایزومتریک است که در سال ۲۰۰۶ توسط استودیو آیرون لور عرضه شد و کمپانی THQ هم آن را منتشر کرد. این بازی با الهام از Diablo ساخته شده بود و داستان آن در یونان باستان جریان داشت. همچنین بعد‌ها نسخه اندروید و iOS این بازی نیز عرضه شد. پس از ورشکستگی کمپانی THQ، نوردیک گیمز امتیاز بازی را خریداری کرد؛ نوردیک گیمز که اخیرا اسم خود را به THQ Nordic تغییر داده است. حال این کمپانی یک آپدیت بزرگ برای Titan Quset به مناسبت ‍‍۱۰ سالگی آن به صورت رایگان عرضه کرده که تغییرات زیادی در بازی اعمال کرده و آن را به نسخه‌ای جدید با نام Titan Quest Anniversary Edition تبدیل می‌کند. این نسخه علاوه بر بازی اصلی، بسته الحاقی Immortal Throne را نیز شامل می‌شود.

همچنین در نسخه Anniversary، بخش چندنفره بازی به طور کلی بهبود یافته و تغییراتی هم در هوش‌مصنوعی، پایداری بازی و عملکرد کلی آن اعمال شده‌اند. همچنین در این نسخه امکان چت صوتی، پشتیبانی از رزولوشن‌های بالا و پشتیبانی از ماد‌ها و Steam Workshop هم به بازی اضافه شده و شاهد تعداد بسیار زیادی دشمن و غول‌آخر جدید هم خواهیم بود.

THQ Nordic اعلام کرده که Titan Quest Anniversary Edition به صورت رایگان در اختیار دارندگان نسخه معمولی، بسته Immortal Throne یا نسخه Gold بازی قرار خواهد گرفت. با این حال اگر هیچ یک از این محصولات را پیش‌تر خریداری نکرده باشید، می‌توانید نسخه جدید را با ۷۵ درصد تخفیف به قیمت ۵ دلار خریداری کنید.

منبع Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده