// سه شنبه, ۲ شهریور ۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

کمپانی لاینزگیت ویدیوی تبلیغاتی جدید و ترسناکی از فیلم جادوگر بلر (Blair Witch) را به نام «افسانه‌ها باز می‌گردند» منتشر کرده است. در ادامه با زومجی و دیدن این ویدیو همراه باشید.

فیلم ترسناک پروژه جادوگر بلر (The Blair Witch Project) یکی از موفق‌ترین فیلم‌های ترسناک در دهه ۹۰ میلادی بود که در سال ۱۹۹۹ به روی پرده رفت، این فیلم با بودجه بسیاری کمی تولید و ساخته شد، اما فروش فوق العاده‌ای کرد و پس از آن فیلم‌های بسیاری از آن الهام گرفته و ساخته شده‌اند. ادامه مستقیم این فیلم با عنوان Blair Witch در ماه جاری به روی پرده می‌رود، به همین مناسبت کمپانی لاینزگیت ویدیوی تبلیغاتی جدید و ترسناکی از این فیلم منتشر کرده است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیوی تبلیغاتی را مشاهده کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

کارگردانی فیلم Blair Witch بر عهده آدام وینگارد است، وی علاقه زیادی به ساختن فیلم در این سبک دارد و سابقه کارگردانی فیلم‌هایی چون تو بعدی هستی (You're Next) و مهمان (The Guest) در کارنامه او دیده می‌شود. وینگارد در حال حاضر کارگردانی فیلم لایو اکشن دفترچه مرگ (Death Note) بر عهده دارد و این فیلم قرار است سال آینده از نت‌فلیکس منتشر شود. فیلم Blair Witch، در ابتدا با عنوان جنگل (The Woods) فیلمبرداری شد و چندی پیش در کامیک کان سن دیگو مشخص شد که این فیلم، ادامه فیلم The Blair Witch Project است. تمرکز این فیلم بر روی دانش آموزانی است که در تلاش برای پیدا کردن آنچه که برای شخصیت‌های فیلم اصلی در جنگل ترسناک بلک هیلز رخ داده است، هستند. اولین تریلر این فیلم ماه گذشته در کامیک کان سن دیگو منتشر شد و شما در اینجا می‌توانید آن را تماشا کنید.

اولین ادامه فیلم The Blair Witch Project، با عنوان کتاب سایه‌های: جادوگر بلر ۲ (Book of Shadows: Blair Witch 2) در سال ۲۰۰۰ به روی پرده رفت، اما در باکس آفیس شکست خورد. فیلم Blair Witch برای اکران در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) امسال برنامه ریزی شده است.

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده