// پنجشنبه, ۲ مهر ۹۴ ساعت ۱۲:۴۵

پلیس انگلستان هفته پیش شخصی را که با سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت در حال رانندگی بود متوقف کرد و پس از بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که وی فاقد گواهینامه است و رانندگی را از طریق بازی‌های ویدیویی یاد گرفته است! با جزییات خبر همراه زومجی باشید.
آدام جونز انگلیسی ۲۴ سال دارد و پس از دستگیری توسط پلیس در یک تعقیب و گریز، اعلام کرد که نه تنها گواهینامه رانندگی ندارد، بلکه تا به حال در کلاس‌های آموزش رانندگی هم شرکت نکرده و رانندگی را از طریق بازی بر روی پلی‌استیشن یاد گرفته است! پلیس پس از دستگیری این شخص اعلام کرد که وی به خودرو‌های پارک شده زیادی آسیب رسانده و پس از آن هم با سرعت بسیار زیاد اقدام به فرار از دست قانون کرده است. جونز پس از این اتفاقات به ۱۲ ماه حبس محکوم شده و قاضی در مورد وی اعلام کرده:
آدام جونز اعلام کرد که رانندگی را از طریق بازی‌های ویدیویی یاد گرفته و باید بگویم که وی دقیقا مثل همین بازی‌ها رانندگی می‌کرد و اهمیتی به حقوق دیگران قائل نبود.
به هر حال به نظر می‌رسد که جونز توصیه‌های ایمنی اعلام شده در ابتدای بازی‌های رانندگی را جدی نگرفته و عواقب کار خود را هم دیده است! نظرات خود را در مورد اقدام این شخص با زومجی در میان بگذارید. منبع: Kotaku

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده