نویسنده: آرش عیاری
// سه شنبه, ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۴

سومین مسابقه زومجی: گل بزنید،‌مانیتور ۲۲ اینچ گیمینگ BenQ برنده شوید

به بازی‌های فوتبال مثل FIFA یا PES علاقه دارید و گل‌هایی زیبایی که در این بازی‌ها زده‌اید را آرشیو می‌کنید؟ در سومین دوره‌ی مسابقه‌ی زومجی شرکت کنید، گل‌های زیبای خود را ارسال کرده و شانس خود را برای برنده شدن یک دستگاه مانیتور گیمینگ BenQ امتحان کنید.

در دو دوره قبلی مسابقه بهترین گل زومجی، بیش از ۱۳۰۰ گل ارسال شد و دو جایزه کارت گرافیک و مادربورد گیمینگ به دو برنده اهدا شد. تعداد گل‌های ارسالی نشان از جذابیت و هیجان بالای این مسابقه داشت. به همین دلیل سومین دور مسابقه بهترین گل فوتبالی زومجی از امروز آغاز می‌شود.  فرقی نمی‌کند که کدام نسخه و در کدام پلتفرم (کنسول یا کامپیوتر) مشغول به بازی فوتبال هستید. گلی که فکر می‌کنید از نظر شما زیبا و دوست داشتنی است را برای ما ارسال کنید.

جایزه این دوره از مسابقه یک دستگاه مانیتور گیمینگ 

BENQ RL2240HE 

https://gaming.benq.com/gaming-monitor/rl2240he

اسپانسر: BenQ

اما مراحل شرکت در این مسابقه چطور است؟

۱- اگر از کنسول‌های نسل هشتمی مانند پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی ویندوزی استفاده می‌کنید، می‌توانید از طریق مطلب آموزش تهیه ویدیو در زومجی، مراحل ضبط ویدیو را مشاهده کنید.

۲- پس از تهیه ویدیو، شما باید کلیپ مورد نظر را در وب‌سایت آپارات با تگ (برچسب) ZoomgSoccer3 قرار دهید تا ویدیو شما در مسابقه شرکت داده شود.

zoomgsoccer3

۳- سپس این فرم را پر کنید تا در صورت برنده شدن بتوانیم با شما تماس گرفته و جایزه را به دست‌تان برسانیم (لطفا نام و نام خانواگی کامل خود را وارد کنید):

[contact-form-7 id="22109" title="مسابقه بهترین گل"]

۴- در ۱۵  روز اول از تاریخ ۶ تا ۲۱ مرداد ماه، زومجی ویدیوهای شما را مشاهده کرده و ده گل برتر را از میان آنها انتخاب می‌کنیم.

۵- از ۲۴ تا ۳۰ مرداد ماه، لیست ده گل برتر برای رای‌گیری و انتخاب از سوی کاربران در سایت درج می‌شود و ویدیویی که بیشترین رای را آورده باشد به عنوان برنده اعلام خواهد شد.

نکات شرکت در مسابقه:

  • توجه داشته باشید که ویدیوها باید متعلق به شخص شما باشد. در صورتی که متوجه شویم ویدیو مربوط به شما نیست، از دور مسابقات حذف می‌شوید.
  • در تکمیل فرم شرکت در مسابقه، اسم و فامیل خود را به صورت کامل وارد کنید. اگر اسم و فامیل کامل ارسالی کامل نباشد، گل شما در مسابقه شرکت داده نمی‌شود.
  • در حین آپلود ویدیو در وب‌سایت آپارات، انتهای نام ویدیوی باید عبارت «- زومجی» ذکر شود.
    به طور مثال اسم ویدیوی ارسالی در آپارات باید بدین صورت باشد: گل زیبای کریستیانو رونالدو از فاصله ۴۰ متری – زومجی
  • تا جای ممکن سعی کنید با توجه به آموزش تهیه شده در وب‌سایت زومجی، گل را به صورت مستقیم ضبط کرده و برای ما بفرستید و از فرستادن ویدیوهای بی‌کیفیت که با موبایل ضبط شده‌اند پرهیز کنید.
  • ویدیوی‌هایی که کارگردانی شده‌ باشند،  یعنی گل را از زوایای مختلف نشان دهند، دارای امتیاز بیشتری هستند.
  • روی ویدیوهای ارسالی، موسیقی پخش نکنید. االته برای بازی‌ مثل PES 2015 که ویدیو ضبط شده به طور خودکار دارای موسیقی است مانعی وجود ندارد.
  • ویدیوهایی که در مرحله اول و دوم شرکت داده شده باشند، نمی‌توانند در این مسابقه شرکت کنند پس از ارسال ویدیوهای تکراری خودداری کنید.
  • ملاک انتخاب گل برتر،‌تکنیک و بحث‌های فنی نیست. این مسابقه حرفه‌ای نیست و صرفا زیبایی گل ملاک است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده