// یکشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۹

زومجی متولد شد

به زومجی خوش‌ آمدید.

در زومجی قرار است دنیای بازی را زیر ذره‌بین برده و با نگاهی نو به آن بپردازیم. هدف ما ارائه سریع، صحیح و دقیق محتوای مرتبط با بازی است و در کنار آن قصد داریم سرویس‌هایی را در این حوزه ارائه کنیم که تا پیش از این به صورت اصولی و حرفه‌ای وجود نداشتند. در زومجی، دنیای بازی توسط خوره‌های بازی در قالبی متفاوت پوشش داده می‌شود. زومجی بخشی از خانواده‌ای است که اعضایی همچون زومیت و جواب ۲۴ دارد.

تجربه‌ی زومیت به ما کمک می‌کند تا مطالب غنی‌ و با ارزشی را در اختیار علاقمندان بازی و سینما قرار دهیم و همواره به بهبود کیفیت بیاندیشیم. از ابتدای مهر ماه کار روی زومجی را شروع کردیم و موفق شدیم تحریریه‌ی حرفه‌ای و متخصص حوزه‌ی بازی ایجاد کنیم. امروز، ۱۶ آذرماه ۱۳۹۳،  زومجی رسما شروع به کار می‌کند. در زومجی تلاش کردیم تا دسترسی به بخش‌های مختلف سایت را به سادگی در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد مشاهده‌ی اخبار را دارید یا مایل به تماشای ویدیو هستید یا بدنبال بررسی یک بازی خاص می‌گردید، به راحتی از طریق بخش مربوطه به محتوای مورد نظر خود دسترسی خواهید داشت.

در زومجی مقالات و محتوای مربوط به هر پلتفرم بصورت جداگانه دسته بندی شده‌اند. مثلا اگر دنبال اخبار و مقالات مرتبط با ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴ یا PC باشید یا تنها مایل به دنبال کردن مطالب مرتبط با دنیای موبایل هستید به راحتی می‌توانید از طریق شاخه‌ی پلتفرم، محتوای مد نظر خود را بیابید. زومجی انجمن یا فروم ندارد اما اگر در هر زمینه‌ی پرسشی در ذهن دارید، جواب ۲۴ مکان مناسبی برای پرسش‌های شما است. حالا نوبت بازی است، هرچند از هفته‌ها پیش کار را شروع‌ کرده‌ایم اما بی‌نهایت هیجان زده هستیم تا روزهای پیش رو را شاهد باشیم. در این راه بی‌شک، بدون یاری شما عزیزان، موفقیتی میسر نخواهد شد، پس ما را با انتقادات و پیشنهادات خود یاری دهید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده