// شنبه, ۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۷

احتمال تغییر تاریخ انتشار برخی از عناوین ایکس‌باکس وان در سال ۲۰۱۵

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش ایکس‌باکس کمپانی مایکروسافت گفته است شاید کمپانی آن‌ها نتواند تم
فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش ایکس‌باکس کمپانی مایکروسافت گفته است شاید کمپانی آن‌ها نتواند تمام بازی‌هایی که برای عرضه در پاییز سال 2015 میلادی برنامه ریزی شده است را به صورت همزمان منتشر کند. اسپنسر عقیده دارد لیست بازی‌هایی که قرار است در پاییز سال آینده‌ی میلادی منتشر شود بسیار شلوغ و سنگین است و به همین دلیل شاید مایکروسافت تاریخ انتشار برخی از بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس وان را تغییر دهند:
پاییز امسال از نظر بازی‌های first-party/third-party فوق العاده عالی است. در رابطه با پاییز سال آینده نمی‌توانم صحبت کنم و صادقانه قصد هایپ کردن شما را هم ندارم، اما فکر نکنم بتوانیم تمام بازی‌هایی که برای عرضه در پاییز سال 2015 برنامه‌ریزی کرده‌ایم را در آن زمان منتشر کنیم. احتمالا بازی‌هایی که در آن زمان منتشر می‌شوند بسیار زیاد خواهند بود و به همین دلیل، ما از عمد و برای پخش کردن بازی‌ها تاریخ انتشار آن‌ها را تغییر می‌دهیم.
عناوین انحصاری ایکس‌باکس وان که قرار است تا سال 2015 عرضه شوند Halo 5: Guardians, Rise Of The Tomb Raider, Quantum Break, Crackdown و Scalebound هستند. ماه سپتامبر، اکتبر و نوامبر شلوغ‌ترین ماه‌های صنعت بازی‌های رایانه‌ای برای عرضه‌ی بازی است. در این سه ماه عناوین بزرگ زیادی منتشر می‌شوند و برخی از ناشرها، برای اینکه بازی‌هایشان میان این عناوین گم نشود و بازخورد قابل قبول داشته باشد، تاریخ انتشار آن را تغییر می‌دهند. اسپنسر تایید کرد روزهای دیگر سال هم فرصت‌های خوبی برای عرضه‌ی بازی وجود دارد:
فکر کنم به عنوان ناشر و داشتن استودیوی first-party که در نقاط زیادی موفق بوده‌اند، عرضه‌ی بازی در ماه‌های مختلف سال بهتر باشد، چرا که عرضه کردن سه یا چهار بازی در یک ماه، در حالی که شاید آمارها نشان دهد کار عاقلانه‌ای است، کار درستی نیست. فکر کنم بهتر است این سه یا چهار بازی را در ماه‌های مختلف سال منتشر کنیم.
منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده