نویسنده: سعید نیکبخت
// شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۳

نسخه‌ی بتای بخش چند نفره‌ی Halo 5: Guardians با رزولوشن 720p و نرخ فریم 60 اجرا می‌شود

استودیوی 343، در خبری رسمی تایید کرد نسخه‌ی بتای بخش چند نفره‌ی بازی Halo 5: Guardians با رزولوشن 720p و نرخ فریم 60 اجرا می‌شود.
جاش هولمز (Josh Holmes)، مدیر این استودیو اعلام کرد رزولوشن نهایی بازی در انتها و زمانی که ساخت بازی تکمیل شده باشد تغییر پیدا خواهد کرد.
برای نسخه‌ی آزمایشی، تمام تمرکز ما بر روی گیم‌پلی بازی است. مراحل ساخت بازی در نیمه‌ی راه خود به سر می‌برد. در حال حاضر، تمام تمرکز ما بر روی بوجود آوردن تعادل لازم در گیم‌پلی است. مراحل اصلاح و بهینه‌سازی، در انتهای پروژه و پس از تکمیل مراحل ساخت صورت خواهد گرفت. بنابراین، برای نسخه‌ی بتا، رزولوشن بازی 720p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه مد نظر ما خواهد بود. این رزولوشن نهایی بازی نیست. همان‌طور که در مراحل ساخت بازی پیش می‌رویم، تمرکز ویژه‌ای را هم بر روی پولیش کردن گرافیک بازی خواهیم داشت. زمانی که بازی منتشر شد، می‌توانید انتظار گرافیک فوق‌العاده زیبایی را داشته باشید.
نسخه‌ی بتای بخش چند نفره‌ی Halo 5: Guardians از تاریخ 29 دسامبر 2014 (هشتم دی) آغاز و تا سه هفته ادامه خواهد یافت. برای دسترسی به نسخه‌ی بتای بخش چند نفره، باید کالکشن Master Chief را خریداری کنید. در زمان خریداری این کالکشن، کدی در جعبه‌ی بازی وجود دارد که با فعال کردن آن به نسخه‌ی بتا دسترسی خواهید یافت. منبع: Eurogamer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده