جدیدترین اخبار فیلم Watchmen

واچمن یک فیلم اقتباسی از یک کتاب کامیک به همین نام است که در سال ۲۰۰۹ اکران شد

معرفی دو انیمیشن Watchmen و Justice League Crisis on Infinite Earths

برادران وارنر در جریان کامیک کان سن دیگو ۲۰۲۳ از دو انیمیشن بلند Justice League Crisis on Infinite Earths و Watchmen رونمایی کرد.

قسمت جدید مجموعه Rorschach احتمالا شرور اصلی این کمیک را مشخص کرد

در قسمت جدیدترین قسمت سری کتاب کمیک Rorschach، تحقیقات درباره این پارتیزان جدید ادامه دارد و اینطور به‌نظر می‌رسد که شرور واقعی و اصلی این مجموعه هم مشخص شده است.

جزئیات بیشتری درباره هویت رورشاک در سری کتاب کمیک Rorschach مشخص شد

رورشاک درست از زمانی‌که خودش را معرفی کرده، هویت اصلی خود را به‌صورت یک رمز و راز نگه داشته است. اما حالا به نظر می‌رسد که هویت این پارتیزان واچمن مشخص شده است.

دیگر اعضای واچمن هم در سری کتاب کمیک Rorschach حضور خواهند داشت

تیم خلاق سری کتاب کمیک Rorschach اخیرا به سؤال دیمن لیندلوف در رابطه با اینکه آیا شخصیت‌های دیگر دنیای واچمن هم در این مجموعه حضور خواهند داشت یا خیر، پاسخ داد.

انتشار پوستری تایید نشده از Injustice 3 به حضور Watchmen در این بازی اشاره می‌کند

پوستری تایید نشده از بازی Injustice 3 توسط BossLogic در توییتر منتشر شده است که به حضور Watchmen در این بازی اشاره می‌کند.

تصویری از جلد قسمت اول مجموعه Rorschach منتشر شد

اخیرا تصویر جلدی از سری کتاب کمیک Rorschach منتشر شده که به شخصیت‌های نام آشنای دیگر مجموعه Watchmen هم‌تیمی‌های سابق گروه مینت من اشاره می‌کند.

شرکت دی سی کامیکس مجموعه Rorschach را معرفی کرد

اخیرا شرکت دی سی کامیکس با انتشار تصاویر پیشنمایشی، مجموعه اسپین آفی جدیدی از دنیای Watchmen را معرفی کرد؛ مجموعه‌ای که حول محور شخصیت Rorschach می‌چرخد

سریال Watchmen در زمره آثار Limited Series قرار گرفت

شبکه‌ی HBO سریال Watchmen را در دسته‌ی Limited Series قرار داد تا نمای بهتری از سریال و دنباله‌های آتی آن ارائه کند.

معرفی تیم واچمن، نگهبانان دنیا

به مناسب پخش سریال محبوب HBO در این قسمت از سری مقالات معرفی شخصیت کمیک، به سراغ یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین گروه‌های شرکت دی سی کامیکس یعنی گروه واچمن رفتیم.

۲۲ سریال برتر دهه گذشته از نگاه متاکریتیک

پُرتکرارترین، محبوب‌ترین و تاثیرگذارترین سریال‌های دهه‌ی گذشته از نگاهِ بیش از ۴۵ وبسایتِ حوزه‌ی سرگرمی چه سریال‌هایی هستند؟ متاکریتیک اجماعِ نظرِ آن‌ها را محاسبه کرده است. همراه زومجی باشید.

فصل دوم سریال Watchmen احتمالا ساخته نخواهد شد

با توجه به عدم بازگشت دیمون لیندلوف برای ساخت فصل دوم، به‌نظر می‌رسد که شبکه HBO تصمیمی برای ساخت فصل دوم سریال Watchmen بدون او ندارد.

برندگان جوایز گزینش منتقدان فیلم و تلویزیون سال 2020 معرفی شدند

سرانجام جوایز گزینش منتقدان فیلم و تلویزیون سال 2020 در بامداد امروز برگزار شد و برندگان آن نیز مشخص و معرفی شده‌اند.

مصاحبه دیمون لیندلوف، خالق سریال Watchmen به مناسبت پایان آن

دیمون لیندلوف در مصاحبه‌ی خود نکات جالبی را در مورد بخش‌های مختلف Watchmen مطرح کرده است.

نقد سریال Watchmen؛ قسمت نهایی فصل اول

سریال Watchmen گرچه با وفاداری به عناصرِ معرفِ منبعِ اقتباسش شروع شد و ادامه پیدا کرد، اما در کمال تاسف با پایان‌بندی ناامیدکننده‌ای که به فلسفه‌ی خالقانِ این دنیا خیانت می‌کند به سرانجام می‌رسد. همراه نقد زومجی باشید.

استودیویی که سونیک را دوباره در فیلم Sonic the Hedgehog طراحی کرده بود، تعطیل شد

استودیویی که وظیفه طراحی دوباره شخصیت سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog را انجام داده بود، اعلام کرد که برای همیشه بسته شده است.

نقد سریال Watchmen؛ قسمت هشتم، فصل اول

اکنون پاییز سال ۱۳۹۸ است. من در حال فرستادن نقد اپیزود هشتم سریال Watchmen روی سایت هستم. من از مهارتِ این اپیزود در نحوه‌ی به تصویر کشیدنِ اینکه دکتر منهتن چگونه تمام لحظات زندگی‌اش را تجربه می‌کند به وجد آمده‌ام...

نقد سریال Watchmen؛ قسمت هفتم، فصل اول

جدیدترین اپیزودِ سریال Watchmen علاوه‌بر بررسی حادثه‌ی معرفِ شخصیتِ آنجلا، بالاخره می‌پرسد که سرنوشتِ نامعلومِ دکتر منهتن بعد از پایان کامیک چه شد؟ همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Watchmen؛ قسمت پنجم و ششم، فصل اول

سریال Watchmen با بازسازی ایده‌آلِ معروف‌ترین صحنه‌ی کامیک‌‌بوکِ منبعِ اقتباسش در اپیزود پنجم و ارائه‌ی یکی از نامتعارف‌ترین اپیزودهای تاریخِ اخیرِ تلویزیون با اپیزود ششمش، در اوج به سر می‌برد. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Watchmen؛ قسمت چهارم، فصل اول

جدیدترین اپیزود سریال Watchmen با معرفی رسمی آنتاگونیستِ اصلی داستان، انگیزه‌ی احتمالی او و ماهیتِ پروژه‌ای که شهر تالسا را تهدید می‌کند روشن‌تر می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Watchmen؛ قسمت سوم، فصل اول

سومین اپیزودِ سریال Watchmen با اختصاص دادنِ اکثرِ زمانش به یکی از کاراکترهای دست‌کم گرفته‌شده‌ی کامیک، او را به یکی از چهره‌های اصلی سریال تبدیل می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۳