// یکشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۵

تماشا کنید:‌ ادای احترام منحصر به فرد پیکسار به فیلم‌های سینمایی در انیمیشن‌ها

شخصی با در کنار هم قرار دادن انیمیشن‌های پیکسار و صحنه‌های مشابه آن در فیلم‌های سینمایی، ویدیویی زیبا را پدید آورده است که در کنار سرگرم کننده بودن تماشای آن پرده از احترام تولید‌کنندگان انیمیشن نسبت به فیلم‌های سینمایی قدیمی بر می‌‌دارد. در ادامه همراه زومجی باشید.

فیلم‌های پیکسار به دلیل خط داستانی منحصر به فرد و شخصیت‌پردازی حرفه‌ای بسیار محبوب هستند. اما انیمیشن‌های این کمپانی محبوب در رابطه با استفاده از سکانس‌های برخی فیلم‌های سینمایی نیز شناخته می‌شوند. این سکانس‌ها نه یک تقلید، بلکه ادای احترامی از سوی تولیدکنندگان پیکسار نسبت به سینما محسوب می‌شوند.

این موضوع، هرچند در بین انیمیشن‌های شرکت‌های بزرگ بسیار رایج نیست با این حال بسیارکمیاب نیز محسوب نمی‌شود. اما وجه تمایز پیکسار استفاده همیشگی از سکانس‌ها در انیمیشن‌های مختلف مانند داستان اسباب‌بازی، شگفت‌انگیزان یا حتی در Ratatouille از فیلم‌های بزرگ مانند ایندیانا جونز، استاروارز یا راکی به صورت حرفه‌ای است.

بسیاری از سکانس‌ها از همان ابتدا به سرعت قابل تشخیص هستند (مانند مواردی در انیمیشن Wall.E یا Toy Story). برخی از صحنه‌ها نیز دقت بیشتری را برای تشخیص می‌طلبند که از چشم Jorge Luengo Ruiz، ویرایشگر ویدیوی زیر دور نمانده است:

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p

باید دید در سری جدید انیمیشن‌های پیکسار مانند Toy Story 4 و The Incredibles 2، این شرکت بزرگ چه سکانس‌هایی را برای بازسازی انتخاب می‌کند.

منبع: Sploid


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده