// سه شنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸

واکنش یک گیمر نابینا به دسترسی‌های بی سابقه بازی The Last of Us Part 2

به‌تازگی استیو سِیلور، استریمر بازی‌های ویدیویی، ویدیویی را منتشر کرده که واکنش او به گزینه‌های در دسترس برای افراد نابینا و ناشنوا در بازی The Last of Us Part II را به‌نمایش می‌گذارد.

صنعت بازی‌های ویدیویی جزو آن دسته از مدیوم‌هایی است که می‌توان در آن کارهای نوآورانه متفاوتی را انجام داد تا قشر وسیعی از گیمرها و کاربران از یک بازی لذت ببرند. چندی پیش بود که استودیو ناتی داگ اعلام کرد افراد نابینا و ناشنوا هم می‌توانند از بازی The Last of Us Part II لذت ببرند. 

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، به‌تازگی استیو سِیلور، استریمر بازی‌های ویدیویی، ویدیویی را منتشر کرده که واکنش خود به دسترسی‌های بی‌سابقه بازی The Last of Us Part 2 را نشان می‌دهد. او در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده که در ابتدا این ویدیو را با هدف خلق یک ویدیو جالب برای آینده ضبط کرده است، اما شرایط به شکل دیگری رقم خورده است.

همچنین در بخش دیگری از توییت خود می‌گوید:

این دقیقا چیزی است که من و مابقی افراد جامعه کاربری مخصوص‌به افراد معلول مدت زمان زیادی است که آن را درخواست می‌کنیم. در اینجا موارد بسیاری وجود دارد و این دقیقا دلیل کاری است که من انجام می‌دهم. این دلیلی است که من سخت کار می‌کنم تا Accessibility (اشاره به ساخت و طراحی موارد خاص برای افراد معلول دارد) را ترویج دهم. 

در ادامه می‌توانید ویدیو واکنش استیو سیلور را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خرداد ماه (۱۹ ژوئن) برای پلی استیشن 4 عرضه می‌شود. امیدواریم در آینده شاهد استودیوهای بازی‌سازی بیشتری باشیم که از روش‌های مخصوص برای لذت بردن معلولین از بازی‌های ویدیویی استفاده می‌کنند. 

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Pushsquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده