نویسنده: مهرداد داودی
// یکشنبه, ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۲

تریلر صحبت های سازندگان بازی Sea Of Thieves منتشر شد

استودیو ریر تریلر جدید بازی Sea Of Thieves را با محوریت ماموریت‌های پیچیده و محیط زیبای بازی منتشر کرد.

تریلر جدید بازی Sea Of Thieves شامل صحبت‌های دو نفر از تیم سازنده‌ی بازی یعنی آندره پستون (طراح ارشد) و کریس مارلو (مهندس نرم‌افزار ارشد) است، که توضیحاتی راجع به یکی از امکانات بازی به نام «ماموریت‌های پیچیده» می‌دهند.

این ویژگی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با همکاری یکدیگر به محیط‌های مشخصی برسند و نامه‌هایی را پیدا کنند که روی آن  اشعاری نوشته شده است. اشعاری که از طریق آن‌ها می‌توان راه رسیدن به یک گنج  را پیدا کرد. هنگامی که شما یکی از معما‌های بازی را حل کردید، شعر جدیدی پدید می‌آید و شما را به سمت هدف جدیدتان هدایت می‌کند. طبق اعلام سازندگان ایده‌ی این مراحل از فیلم The Goonies برداشت شده است.

جالب است بدانید استفاده از چنین روش سنتی برای گنج‌یابی باعث می‌شود تا بازیکنان با احتیاط بیشتری به سمت مقصدشان حرکت کنند. به همین دلیل استودیو Rare مجبور بود یک مکانیک اختصاصی برای این بخش طراحی کند اما از آنجایی که بازی در حالت اول شخص است، بازیکنان می‌توانند راحت‌تر به سمت هدف خود حرکت کنند. وجود مکانیک‌های بیشتر در بازی باعث می‌شود تا بازیکنان بهتر با محیط تعامل کنند و این موضوع تاثیر مثبتی روی همه‌ی جنبه‌های بازی دارد.

پیش از این، در کنفرانس E3 بود که استودیو ریر تریلری از گیم‌پلی بازی منتشر کرد و از انتشار بازی در اوایل سال ۲۰۱۸ برای ایکس‌باکس وان و پی‌سی خبر داد. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از بازی را در زیر مشاهده کنید:

شما می‌توانید این ویدیو را از آپارات دانلود کنید


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده