// چهار شنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۲

تماشا کنید: ویدیوی بازی Oceanhorn برای استیم منتشر شد

سازنده بازی ماجراجویی Oceanhorn، استودیو کُرن‌فاکس‌‌ & برادرز (Cornfox and Bros) تاریخ انتشار این بازی محبوب برروی استیم را اعلام کرد. در ادامه با زومجی همراه باشید.
سازندگان بازی Oceanhorn: Monster of Uncharted Sea از سری محبوب Zelda به ویژه Wind Waker الهام گرفته‌اند.در این بازی ما در دنیایی ایزومتریک و آشنا همراه با رنگ‌هایی شاداب و طعم آشنای بازی‌های نینتندو، با جوانی قهرمان و شجاع که به دنبال عدالت و ماجراجویی در دریاها همراه می‌شویم.Oceanhorn اولین بار بر روی iOS‌ اپل منتشر شد. این بازی که مورد استقبال بسیاری روبرو شده بود با تصمیم  شرکت سازنده ۲۶ اسفندماه برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. سازندگان در رابطه با قرار گیری این بازی برروی استیم در سایت Oceanhorn نوشتند:
نسخه استیم بازی Oceanhorn: Monster of Uncharted Sea به طور کامل [برای رایانه‌های شخصی] بازسازی شده است.این بازی از نظر فنی و گرافیکی برای نمایشگر‌های بزرگتر و سخت افزار‌‌هایی قوی‌تر هماهنگ شده است. ما از نتیجه نهایی بازی Oceanhorn بسیار خرسندیم و از اینکه کاربران استیم را برای ماجراجویی به دریاهای ناشناخته می‌بریم به خود افتخار می‌کنیم.
ویدیوی نسخه استیم بازی: منبع: Polygon


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده